Головна

Про університет / Новини університету / УЧАСТЬ ХНТУ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ "МОДЕРНІЗАЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ, СПРЯМОВАНОЇ НА ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ"

УЧАСТЬ ХНТУ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ "МОДЕРНІЗАЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ, СПРЯМОВАНОЇ НА ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ"

Науково-практична конференція, що охопила більшість закладів вищої освіти України, шкіл та ліцеїв відбулась 25 листопада 2022 року.

Організаторами конференції були: Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Класичний фаховий коледж Сумського державного університету, Громадська організація «UkraineActive». Місія конференції полягала у активізації та висвітленні наукових досліджень з питань удосконалення професійних компетентностей фахівців та підвищення їх кваліфікації в умовах сьогодення.

Основні напрямки роботи конференції охоплювали застосування інноваційних інформаційних технологій в освітньому процесі з метою підвищення якості освітнього процесу. Також були закріплені навички формування готовності педагогів до застосування інноваційних інформаційних технологій в освітньому процесі. Були підняті та розгорнуто висвітлені питання цифровізації освітнього процесу та дистанційного навчання. Спікери докладали щодо новітніх методів подання інформації слухачам та розгорнуто дано відповіді щодо впровадження інноваційних освітніх проєктів.

Викладачі, декани факультетів, очільники та співробітники навчального, навчально-методичного відділів і аспіранти ХНТУ, що прийняли участь у конференції відзначили дуже корисну інформацію спікерів по напряму цифрової освіти, методології сприйняття інформаційних джерел, їх розробки, розповсюдження і еволюції.
За результатами конференції були задані питання на гострі проблеми надання освітньої інформації та взаємодії зі студентами в умовах війни та розірваних навіть дистанційних комунікацій. Ці проблеми наразі є у всіх ЗВО та шкільних закладах країни. Але ці проблемні питання вирішуються та опановуються засоби синхронного та асинхронного навчання, були запропоновані деякі цікаві методи, викладачі обмінювались досвідом та кожен взяв для себе щось новітнє та необхідне у навчанні. Дякуємо організаторам і всім доповідачам за корисний підготовлений контент та переданий досвід!

Учасники конференції отримали сертификат про підвищення кваліфікації на 3 години / 0,1 кредити ЄКТС.