ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА

Освітньо-професійна програма «ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА»

другого (магістерського) рівня вищої освіти

спеціальності 051 «Економіка»

Мета освітньої програми - підготовка висококваліфікованих професіоналів з економіки, які володіють сучасним економічним мисленням, теоретичними знаннями і прикладними навичками, здатних вирішувати дослідницькі й управлінські завдання та проблеми функціонування економічних систем різного рівня, зокрема у сфері забезпечення економічної безпеки на макро-, мезо- і мікрорівнях.

 

БОРОВІК ЛЮБОВ ВОЛОДИМИРІВНА

Гарант освітньо-професійної програми «ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА»

другого (магістерського) рівня вищої освіти

спеціальності 051 «Економіка» (керівник робочої групи)

доктор економічних наук, професор,

ORCID ID: 0000-0001-7200-0497

Scopus: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57221462435

Web of Science Researcher ID: AAG-5835-2020

Google-академія: https://scholar.google.com.ua/citations?user=r2P5_t0AAAAJ&hl=uk

тел.: 0552-32-69-82

e-mail: borovik.liubov@kntu.net.ua

Дисципліни, що викладає: «Економіка праці та соціально-трудові відносини», «Економіка і організація інноваційної діяльності», «Стратегія підприємства»; «Ціноутворення», «Стратегії та інструменти європейської політики».

Наукові інтереси: регіональна економіка, інвестиційна діяльність

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук: «Управління фінансовими потоками аграрних підприємств», спеціальність – 08.00.04 економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності);

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук: «Регіональна інвестиційна політика розвитку сільського господарства України», спеціальність - 08.00.05 - розвиток продуктивних сил і регіональна економіка.

Важливу роль у становленні та розвитку економіки відіграє забезпечення економічної безпеки як в цілому держави, так і окремих суб'єктів економічної діяльності (підприємств). Тому підготовка кадрів у сфері забезпечення економічної безпеки сьогодні є одним з найбільш затребуваних напрямків. Концепція програми побудована на уявленні про зростання актуальності захисту інтересів господарюючих суб'єктів від негативного впливу зовнішнього середовища і внутрішніх загроз в умовах глобалізації економіки.

Фахівці з економічної безпеки здійснюють організацію корпоративної безпеки на рівні господарюючих суб'єктів, вирішуючи професійні задачі в економічних, фінансових, виробничо-економічних і аналітичних службах підприємств, організацій, державних і місцевих органах влади, з метою уникнення можливих загроз економічній безпеці.

Особливостями програми«Економічна безпека» є:

1. Підготовка студентів до професійної діяльності в широкому спектрі організацій здійснюючих захист економічних інтересів держави, підприємств і установ різних форм власності, що функціонують як усередині країни, так і за рубежем.

2. У програмі реалізуються як економічні, так і юридичні дисципліни. У процесі навчання будуть отримані навички проектної роботи й командної взаємодії.

3. Студенти отримують навички здійснення конкурентної розвідки, комплаенс-контролю діяльності господарюючих суб’єктів та розробки антирейдерської політики.

4. Випускники програми затребувані на ринку праці як висококваліфіковані фахівці фінансово-аналітичних служб і служб безпеки підприємств і організацій.

Компетентність випускників ОПП «Економічна безпека» дозволяє забезпечувати дотримання економічної безпеки суспільства, держави і особистості, суб'єктів економічної діяльності; виступати консультантами в судово-експертній діяльності щодо забезпечення судочинства в економічних питаннях, питаннях попередження, розкриття та розслідування правопорушень у сфері економіки.

Випускники можуть працювати в державних і регіональних органах управління, фіскальних, контролюючих та правоохоронних органах, в економічних службах підприємств, організацій і установ.

Освітня складова ОПП

ОПП 2024

ОПП 2024 (проєкт)

Навчальні плани →

2024 рік набору

ОПП 2023

ОПП 2023 (проєкт)

 

2023 рік набору

ОПП 2022

ОПП 2022 (проект)

Рецензії стейкхолдерів

 

2022 рік набору

ОПП 2021

Рецензії стейкхолдерів

 

2021 рік набору

ОПП 2020

Рецензіїї стейкхолдерів

   
 

Методичне забезпечення →

Силабуси обов'язкових освітніх компонент

Вибіркові освітні компоненти

 

Методичні рекомендації до виконання індивідуальних завдань у зимовий канікулярний період

 

Програма передатестаційної практики

 
 

Матеріально-технічна база

Громадське обговорення

Додаткова інформація про освітню програму та умови вступу розміщена в розділі «Інформація для абітурієнтів»