ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА

Освітньо-професійна програма «ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА»

першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

спеціальності 051 «Економіка»

Мета освітньої програми - підготовка фахівців, які володіють сучасним економічним мисленням. теоретичними знаннями і практичними навичками, необхідними для розв’язання завдань у сфері економічної безпеки підприємств, фінансових і державних установ та власного бізнесу.

ВОЛКОВА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА

Гарант освітньо-професійної програми «ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА»

першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

спеціальності 051 «Економіка» (керівник робочої групи)

Виконуючий обов'язки декана факультету Міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу.

Доцент кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки, кандидат економічних наук, доцент.

ORCID ID: 0000-0002-6443-337X

Гугл-академія: https://scholar.google.com/citations?user=s2-WJ9QAAAAJ&hl=ru

тел. 0552 – 32-69-82

e-mail: volkova.olena.v@kntu.net.ua

Дисципліни, що викладає: Тренінг з економічної безпеки

Наукові інтереси: економіка, проблематика розбудови митної справи в Україні

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук: «Еколого-орієнтовані туристичні кластери в умовах соціалізації економіки», спеціальність - 08.00.04 - Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Важливу роль у становленні та розвитку економіки відіграє забезпечення економічної безпеки як в цілому держави, так і окремих суб'єктів економічної діяльності (підприємств). Тому підготовка кадрів у сфері забезпечення економічної безпеки сьогодні є одним з найбільш затребуваних напрямків. Концепція програми побудована на уявленні про зростання актуальності захисту інтересів господарюючих суб'єктів від негативного впливу зовнішнього середовища і внутрішніх загроз в умовах глобалізації економіки.

Фахівці з економічної безпеки здійснюють організацію корпоративної безпеки на рівні господарюючих суб'єктів, вирішуючи професійні задачі в економічних, фінансових, виробничо-економічних і аналітичних службах підприємств, організацій, державних і місцевих органах влади, з метою уникнення можливих загроз економічній безпеці.

Особливостями програми«Економічна безпека» є:

1. Підготовка студентів до професійної діяльності в широкому спектрі організацій здійснюючих захист економічних інтересів держави, підприємств і установ різних форм власності, що функціонують як усередині країни, так і за рубежем.

2. У програмі реалізуються як економічні, так і юридичні дисципліни. У процесі навчання будуть отримані навички проектної роботи й командної взаємодії.

3. Студенти отримують навички здійснення конкурентної розвідки, комплаенс-контролю діяльності господарюючих суб’єктів та розробки антирейдерської політики.

4. Випускники програми затребувані на ринку праці як висококваліфіковані фахівці фінансово-аналітичних служб і служб безпеки підприємств і організацій.

Компетентність випускників ОПП «Економічна безпека» дозволяє забезпечувати дотримання економічної безпеки суспільства, держави і особистості, суб'єктів економічної діяльності; виступати консультантами в судово-експертній діяльності щодо забезпечення судочинства в економічних питаннях, питаннях попередження, розкриття та розслідування правопорушень у сфері економіки.

Випускники можуть працювати в державних і регіональних органах управління, фіскальних, контролюючих та правоохоронних органах, в економічних службах підприємств, організацій і установ.

Освітня складова ОПП

ОПП 2024

ОПП 2024 (проєкт)

Рецензії стейкхолдерів

Навчальні плани →

2024 рік

ОПП 2022

ОПП 2022 (проєкт)

Рецензії стейкхолдерів

2022 рік

ОПП 2021

Рецензії стейкхолдерів

2021 рік

ОПП 2020

Рецензіїї стейкхолдерів

 
 

Методичне забезпечення →

Силабуси обов'язкових освітніх компонент

Вибіркові освітні компоненти

 

Матеріально-технічна база

Громадське обговорення

Додаткова інформація про освітню програму та умови вступу розміщена в розділі «Інформація для абітурієнтів»