Головна

Структура / Економіко-технологічний технікум Херсонського національного технічного університету / Життя технікуму / Практична спрямованість дисципліни «Технологія виготовлення виробів різного призначення»

Практична спрямованість дисципліни «Технологія виготовлення виробів різного призначення»

Творчі роботи студентів

Під час занять з дисципліни ,,Технологія виготовлення виробів різного призначення,, в технікумі наряду з їх основним призначенням – професійно-практичною підготовкою майбутніх техніків-технологів швейного виробництва є основним засобом удосконалення творчих здібностей студентів, їх художньої культури, вироблення позитивного естетичного смаку, формування навичок творити прекрасне в одязі, у побуті та й у структурі ціннісних орієнтацій.

Проведення практичних робіт по виконанню вишивки, виготовленню виробів з бісеру має важливий вплив на розвиток творчої особистості студентів Дивлячись на гарні , яскраві візерунки , примхливі композиції, іноді дивуєшся, скільки любові і терпіння докладено до цих шедеврів. Виготовлення виробів потребує посидючості, терпіння, працьовитості. Студенти навчаються планувати свою роботу, розподіляти час. А найголовніше – праця з вишивкою, бісером виробляє вміння бачити прекрасне, намагання самому створити щось гарне, надзвичайне. Значення виготовлення виробів різного призначення студентами дуже велике. В процесі виготовлення виробів поступово створюється система спеціальних навичок та вмінь. Великий вплив має виготовлення творчих робіт на естетичний розвиток студентів, на розвиток їхнього мислення. Техніки виготовлення різних виробів напрочуд різноманітні і дають можливість не лише в способах виконання, але і у виборі матеріалу.

Ручна праця почала дуже цінуватися в сучасному світі. І від того, з виготовленням яких виробів студенти знайомитимуться на практичних роботах, залежить наскільки цікавим і творчим буде їхній подальший професійний розвиток. Їхні роботи завжди виставляються на святкових виставках у технікумі, місті. Вони вражають оригінальністю задуму, витонченістю і акуратністю роботи.