Головна

Абітурієнту / ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ХНТУ Інформація про особливості вступної кампанії 2020 року / Інформація вступникам / Реєстрація на участь у вступному іспиті на місця державного замовлення (для осіб, які мають спеціальні умови участі у конкурсному відборі)

Реєстрація на участь у вступному іспиті на місця державного замовлення (для осіб, які мають спеціальні умови участі у конкурсному відборі)

Шановні вступники!

Для участі у вступних іспитах в ХНТУ з 01 по 12 серпня для вступу на місця державного замовлення для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (для осіб, які мають спеціальні умови участі у конкурсному відборі згідно розділу VIII Умов та Правил прийому), необхідно з 06 липня по 05 серпня 2020 року особисто зареєструватися в Приймальній комісії ХНТУ або надіслати на її електронну адресу: pk@kntu.net.ua сканкопії заповненої заяви та необхідних документів відповідно до переліку документів на участь у вступних іспитах.

Важливо! В заяві обов’язково треба вказати, на яку спеціальність та освітньо-професійну програму Ви плануєте вступати, та обрати відповідні конкурсні предмети (згідно з додатками 4, 4.1 Правил прийому), з яких Ви плануєте взяти участь у конкурсному відборі.

Графік проведення вступних іспитів

Заява на участь у вступних іспитах

Перелік документів на участь у вступних іспитах

Для реєстрації на участь у вступних іспитах на місця державного замовлення навчання вступники подають:

- заяву на участь у вступних іспитах (зразок додається);

- копію документу, що посвідчує особу;

- копію документа, що підтверджує право вступника на участь у вступному іспиті;

- одну кольорову фотокартку розміром 3х4 см;

- копію документу про повну загальну середню освіту або довідку закладу освіти про завершення її здобуття до 10 серпня.

Вступники, які проходять вступні іспити, допускаються до участі в них за наявності оригіналу документа, що посвідчує особу, оригіналу документа, що підтверджує право вступника на участь у вступному іспиті та екзаменаційного листка з фотокарткою.

Увага! Вступники, які зареєструвалися на участь у вступних іспитах з 01 по 12 серпня, обов’язково мають з 13 серпня по 22 серпня подати до приймальної комісії відповідні заяви та документи, а потім, якщо будуть рекомендовані до зарахування на місця державного замовлення, до 18.00 31 серпня 2020 року надати до Приймальної комісії ХНТУ необхідні для зарахування на навчання оригінали документів.

У період з 13 по 22 серпня будуть проведені додаткові сесії іспитів для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб. Результати вступних іспитів, складених з 01 по 12 серпня, для вступу на місця державного замовлення, також можуть бути зараховані для участі в конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

За додатковою інформацією просимо звертатися до приймальної комісії ХНТУ за тел.: (0552) 34 44 19; (050) 707 47 05; (050) 182 93 53