60 РОКІВ РАЗОМ!

У 1959 році в Херсоні був створений навчально-консультаційний пункт Київського технологічного інституту легкої промисловості. За 60 років зформувався і зміцнився освітньо-науковий потенціал Херсонського національного технічного університету. Але і сьогодні ми зберігаємо почуття щирої поваги і подяки до Київського національного університету технологій та дизайну. Історія нашої співпраці в сферах освіти і науки наповнена різноманітними подіями і добрими традиціями.

31 жовтня 1019 року у стінах КНУТД відбулась третя Міжнародна науково-практична конференція текстильних та фешен технологій «KyivTex&Fashion». Організатором конференції є факультет індустрії моди. Кафедра експертизи, технології і дизайну текстилю ХНТУ прийняла активну участь у конференції.

У першій частині пленарного засідання свої доповіді представили доцент кафедри ЕТДТ ХНТУ Olha Sumska «International scientific and technical cooperation as a mechanism of increasing innovative potential of textile industry» і аспірантка кафедри ЕТДТ ХНТУ (науковий керівник – в.о. зав.кафедри ЕТДТ Закора О.В.) Katerina Smykalo «Investigation of hairiness of fabric by weight method».

Для гостей була проведена екскурсія лабораторіями та музеями університету.

Цього року на конференції були представлені наукові розробки та практичні результати діяльності вчених та спеціалістів з Арабської Республіки Єгипет, Грузії, Республіки Білорусь, Республіки Польща, Турецької Республіки, Федеративної Республіки Нігерія, Федеративної Республіки Німеччина, Чеської Республіки та України.

Херсонський національний технічний університет висловлює свою щиру подяку Ректорату КНУТД і Організаційному комітету ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції текстильних та фешн технологій «KyivTex&Fashion» за теплий прийом і можливість обмінятись своїми науковими досягненнями в галузі текстильних та фешен технологій та практикою впровадження інноваційних розробок, які сприяють подальшому розвитку галузі.

Запрошуємо науковців і фахівців з легкої промисловості на зустріч наступного року в стінах ХНТУ.