Головна

Про університет / Новини університету / АСПІРАНТ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 051 «ЕКОНОМІКА» ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗИМОВІЙ СЕСІЇ ПРЕСТИЖНИХ МІЖНАРОДНИХ НАУКОВИХ ЗАХОДІВ

АСПІРАНТ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 051 «ЕКОНОМІКА» ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗИМОВІЙ СЕСІЇ ПРЕСТИЖНИХ МІЖНАРОДНИХ НАУКОВИХ ЗАХОДІВ

З 11 по 16 грудня 2019 р. аспірант кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки ХНТУ Павло Шмулевич взяв участь у зимовій сесії престижних міжнародних наукових заходів у Болгарії – IV Міжнародній науковій конференції «Industry 4.0» та III Міжнародній науковій конференції «Mathematical Modeling».

На конференції «Industry 4.0» Павло Шмулевич представив доповідь на тему «Tourism Economics within Industry 4.0: Corporatization Approach for Ukrainian Regions» за результатами власного дисертаційного дослідження під науковим керівництвом доктора економічних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України М.В. Шарко.

Доповідь була високо оцінена та відзначена дипломом Програмного комітету конференції. Фахову статтю за матеріалами доповіді, єдину за економічним напрямом, включено до першого випуску 2020 року міжнародного міждисциплінарного наукового журналу «Industry 4.0».

Загалом у сесії конференцій взяло участь більше 150 учасників з 16 країн Європи та Азії, зокрема, Албанії, Боснії і Герцеговини, Північної Македонії, Туреччини, Грузії, Казахстану, Йорданії, Сербії та інших.