Головна

Про університет / Новини університету / Cучасні хімічні технології: екологічність, інновації, ефективність

Cучасні хімічні технології: екологічність, інновації, ефективність

3-4 жовтня 2019 року в Херсонському національному технічному університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Cучасні хімічні технології: екологічність, інновації, ефективність».

У роботі конференції взяли участь науковці та викладачі з Національного авіаційного університету; Національного університету біоресурсів та природокористування; Національного Технічного Університету «Харківський Політехнічний Інститут»; Миколаївського державного аграрного університету; Херсонського державного університету; Одеської національної академії харчових технологій; ПрАТ «Малинська паперова фабрика-Вайдманн», ТОВ «Єврохімсервіс»; Херсонського національного технічного університету.

Робота конференції проходила у формі пленарного та сексійних засідань. Секція №1 «Хімія та хімічні технології у промисловості, агросекторі, сфері послуг»; Секція №2 «Інноваційні, енерго- та ресурсозберігаючі технології в легкій та текстильній промисловості»; Секція №3 «Роль і завдання хімії у вирішенні екологічних проблем»; Секція №4 «Екологічні проблеми урбанізованих територій та промислових зон».

Пленарне засідання відкрила д.т.н., професор, відмінник освіти України, завідувач кафедри хімії, екології та безпеки життєдіяльності Міщенко Г.В., яка у своєму виступі надала інформація щодо багаторічної успішної роботи кафедри та перспектив її подальшого розвитку.

Головою засідання було обрано доцента кафедри кафедри хімії, екології та безпеки життєдіяльності Малєєва В.О., який оголосив регламент роботи конференції.

З вітальним словом виступила декан факультету інтегрованих технологій, к.т.н., доцент Расторгуєва М.Й.

Директор бібліотеки Іванова С.В. зробила книжковий огляд, присвячений темі конференції.

На пленарному засіданні виступили: к.т.н., доцент Сумська О.П. з доповіддю «Industrialization of the chemicals for imparting antifungal properties»;

К.т.н., доцент Кузнєцов С.І. з доповіддю «Method of neutralization of oxides of nitrogen in area of flow temperature plasma»;

К.с.-г.н., доцент Малєєв В.О. з доповіддю «Вплив автотранспорту на стан атмосферного повітря м. Херсона».

У роботі конференції брали активну участь також студенти: Казакова М.А. «Нанокосметика»; Дигало О.І. «Інновації в харчовій промисловості»; Чеботарьова Ю.С. «Метод визначення еталонної міри ваги»; Наконечний І.І. «біологічно активні добавки».

Усього на пленарному та секційних засіданнях було заслухано 41 доповідь.

По закінченню засідань конференції учасники отримали сертифікати.