Головна

Про університет / Новини університету / Добрі справи учасників клубу волонтерів «Милосердя»

Добрі справи учасників клубу волонтерів «Милосердя»

Волонтерський рух об’єднує групу людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави. Визначальним є принцип добровільності – волонтер діє за покликом душі, з почуття потреби реалізувати свою громадянську позицію.

Студенти Херсонського національного технічного університету постійно долучаються до різноманітних волонтерських акцій. Так, нещодавно наші студенти долучилися до традиційних акцій з прибирання сміття Центральному цвинтарі м. Херсона. Зокрема, на території місць поховання учасників та ветеранів війни, відомих особистостей, які творили історію нашого краю. Бо на жаль, Центральне кладовище Херсона вже давно вражає своїм невтішним виглядом.

Студенти, під керівництвом відділу виховної роботи студентів ХНТУ, ретельно збирали сміття у поліетиленові пакети. І навіть дощ не став на заваді зробити корисну справу.

Також наші студенти-волонтери відвідали херсонське подружжя Корнілових – Євгенію Михайлівну та Тимофія Опанасовича – які відзначали 60 років подружнього життя, з ініціативою надати посильну допомогу. Привезли із собою необхідні продуктові набори. Адже для цих бабусі та дідуся, обтяжених хворобами, та фактично запертих у власній оселі, навіть похід до магазину – важке випробування. Дівчата і хлопці завзято взялися до роботи, звільняючи квітник, сад і город від бур’янів. Старенькі дуже зраділи, що молодь не байдужа до чужих бід і щиро подякували за турботу.

«Підтримати стареньких – святий обов’язок кожного з нас. Долі багатьох з них зруйнувала тяжка хвороба. Але вік – не вирок, коли є не байдужі люди, які не залишать на самоті, а допоможуть у скрутному становищі», - кажуть волонтери.