Головна

Про університет / Новини університету / ERASMUS+: ЯК СТУДЕНТКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ 051 «ЕКОНОМІКА» НАВЧАЛАСЬ ЗА КОРДОНОМ

ERASMUS+: ЯК СТУДЕНТКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ 051 «ЕКОНОМІКА» НАВЧАЛАСЬ ЗА КОРДОНОМ

Студентка - магістр спеціальності 051 Економіка факультету міжнародних економічних відносин, управління та бізнесу ХНТУ Валерія Ворошило розповіла про участь у цьогорічному міжнародному молодіжному обміні у рамках програми Erasmus+. Проєкт відбувся в місті Мцхета, Грузія нещодавно – з 01.11 по 12.11.2023 за участі восьми країн: Грузія, Україна, Нідерланди, Німеччина, Польща, Вірменія, Іспанія та Італія, кожну з яких представляли по 5 учасників.

На проекті піднімались теми рівності, дискримінації та їх проявів у кожній країні-учасниці. За 12 днів проекту кожна команда мала можливість розповісти про свою країну і її особливості стосовно теми дослідження. Окрім доповідей, учасники мали можливість реалізувати свої особисті та творчі здібності під час ворк-шопів чи у вільний час.

«Хоча робоча мова була англійською, з розумінням завдань ніколи не було проблем, завдяки дружньому колективу та толерантності один до одного», - ділиться своїми враженнями Валерія.

Валерія Ворошило радить усім студентам брати участь у програмі Erasmus+: "Це чудова можливість для особистого та професійного розвитку. Для мене участь в програмі Erasmus+ надала безліч переваг: я покращила свої знання іноземної мови, познайомилася з історією та традиціями інших країн, навчилася жити в іншій культурі та налагодила стосунки з молодими вмотивованими людьми з різних країн, які готові до нових викликів. Я впевнена, що цей досвід допоможе мені у подальшому житті та кар'єрі».

«Ми, студенти, як найактивніша частка громадян, маємо демонструвати іншим свою здатність змінювати світ на краще та впливати на суспільство, а також заохочувати суспільство до активної участі у житті нашої країни. Цікава подорож і зустрічі та отримані знання стали моїм найяскравішим спогадом, який мотивує і надалі активно подаватися на нові програми».