Головна

Про університет / Новини університету / Флешмоб #ErasmusDays святкування Програми Еразмус+ у 2020 році

Флешмоб #ErasmusDays святкування Програми Еразмус+ у 2020 році

15-17 жовтня в Україні проходив масштабний флешмоб #ErasmusDays святкування Програми Еразмус+ у 2020 році. Майже 90 подій #ErasmusUA відбулося по всій Україні в ці дні.

Не стояв осторонь і наш університет. Кафедрою Програмних засобів і технологій було проведено круглий стіл для студентів щодо їх можливостей в контексті Програми Еразмус+.

Враховуючи встановлені урядом карантинні обмеження, цей круглий стіл був проведений онлайн за допомогою сервісу Google Meet. Незважаючи на суботній день, до круглого столу приєдналося достатньо бажаючих викладачів і студентів.

Завідувач кафедри професор Володимир Шерстюк виступив з презентацією можливостей Еразмус+ за різними напрямами, в тому числі академічній мобільності студентів та викладачів.

Професор Марина Жарікова у своєму виступі розповіла студентам про новий міжнародний проект BRIDGE, в якому приймає участь кафедра саме за програмою стратегічних партнерств Еразмус+.

Цю подію було позначено на карті світу https://www.erasmusdays.eu/ в рамках флешмобу #ErasmusDays та відзначено Національним Еразмус+ офісом в Україні @NEOinUkraine.