Головна

Про університет / Новини університету / ХНТУ радо відкрив двері для школярів м. Херсона та Херсонської області

ХНТУ радо відкрив двері для школярів м. Херсона та Херсонської області

День відкритих дверей – це традиційний захід, у рамках якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в університеті та зробити перший крок до своєї освіти в Херсонському національному технічному університеті!

У програмі заходу були: концерт, презентація кафедр, благодійний ярмарок «Вкраїна калинова», виставки.

Проводити благодійні ярмарки вже стало гарною традицією в університеті, адже саме у такий спосіб студентство намагається продемонструвати свою активну громадську позицію та згуртованість навколо гуманістичної ідеї доброчинності.

Під час ярмарку талановита молодь продемонструвала свої кулінарні та мистецькі здібності. У заході взяли участь усі факультети ХНТУ: економіки,бізнес-аналітики та підприємництва; інформаційних технологій та дизайну, інтегрованих технологій; міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу, інженерії та транспорту; економіко-технологічний технікум, а також мешканці університетських гуртожитків.

За організацію ярмарку відповідала адміністрація університету, відділ з організації виховної роботи зі студентами, Студентська рада ХНТУ.

Відвідав ярмарок і ректор ХНТУ Ю.М. Бардачов

Численним учасникам ярмарку вдалося створити атмосферу справжнього свята! Викладачі, співробітники, студенти ХНТУ та учні, вчителі, батьки мали можливість скуштувати витончені кулінарні страви та насолодитися цікавими творчими роботами студентів. Асортимент товарів, які пропонувались гостям, був справді вражаючим: прикраси, декоративні вироби, виконані у різних техніках, а також надзвичайне різноманіття смаколиків, майстерно і з любов'ю зроблених руками студентів.

До нас на ярмарок завітали гості: Професійно-морський ліцей ХДМА. Викладачі та курсанти продемонстрували майстер-класи з виготовлення різноманітних кулінарних надбань.

Також у гості завітали представники Херсонського єврейського благодійного центру «Хесед Шмуель».

Усі виручені кошти з ярмарки (3571 грн) спільно з благодійним центром "Хесед Шмуель" буде передано дітям сиротам до Старозбур'ївського будинку-інтернату.

Бібліотекою спеціально до заходу було підготовлено виставку «Україна калинова»

У рамках Дня відкритих дверей було проведено зустрічі абітурієнтів та їхніх батьків із деканами та представниками факультетів, презентації кафедр, під час яких відвідувачі одержали детальну інформацію щодо наявних напрямів, дізналися про навчальний процес та практики, перспективи працевлаштування випускників, організацію дозвілля та побуту студентів.

Вступники також отримали інформацію про особливості зовнішнього незалежного оцінювання в поточному навчальному році.

Учні разом з батьками та вчителями відвідали музей історії ХНТУ, завдяки чому ознайомилися з деякими відомостями про університет, про його заснування, видатних учених – працівників університету, відомих випускників, напрями наукових досліджень тощо.

Також для гостей було організовано святковий концерт, у якому брали участь: джаз-ансамбль «Труби горять» під керівництвом Євгенія Полторака, ансамбль «Оазіс» під керівництвом заслуженого працівника культури України Леманич Ірини Юріївни Білозерського закладу початкової освіти- наукового ліцею ім. О.Я. Печерського; вихованці ясел-садку № 31; студія дитячої хореографії «Мрія» під керівництвом Ольги Шиліної та Тетяни Буднікової; студентка ХНТУ Каращук Вікторія, представники Студентської ради ХНТУ.

Ректор ХНТУ Ю.М, Бардачов звернувся до абітурієнтів зі вступним словом. Радо запросив вступати до нашого університету.

Відеозапис звернення можна подивитися за посиланням:

https://youtu.be/Z2w0agNqMdA

Камера: Віктор Резнік

Протягом навчального року факультети проводять власні факультетські Дні відкритих дверей. Для майбутніх вступників проводяться екскурсії навчальними аудиторіями та науковими лабораторіями, профорієнтаційні олімпіади, тренінги з предметів ЗНО. Оголошення про ці заходи розміщується на сайтах університету та кафедр.