Головна

Про університет / Новини університету / IIІ Міжнародна науково-практична конференція «Мова як засіб міжкультурної комунікації»

IIІ Міжнародна науково-практична конференція «Мова як засіб міжкультурної комунікації»

21-22 травня 2020 року в Херсонському національному технічному університеті відбулася IIІ Міжнародна науково-практична конференція «Мова як засіб міжкультурної комунікації», яка цього року проходила онлайн. Цьогорічний формат конференції було трансформовано, щоб урізноманітнити та модернізувати процес обміну досвідом та інформацією, а також щоб усі доповідачі могли взяти участь в обговоренні в умовах карантину.

Організаторами конференції вже вкотре виступили кафедра теорії та практики галузевого перекладу разом із кафедрою іноземних мов Херсонського національного технічного університету у співпраці з Корпусом миру (США), Гете-Інститутом (Німеччина) та Павлодарським державним педагогічним університетом (Казахстан). Конференція викликала зацікавлення серед наших колег не лише в Україні, а й за її межами – у країнах ближнього та дальнього зарубіжжя, серед яких США, Швейцарія, Німеччина Казахстан, Польща тощо.

Конференція проходила в рамках пленарного та секційних засідань: «Новітні тенденції в сучасній лінгвістиці», «Переклад і міжкультурна комунікація», «Нові підходи до викладання іноземних мов та перекладу у ЗВО».

Цього року загальна кількість доповідачів склала більше 100 осіб, а всього до збірників увійшло понад 50 статей за результатами конференційних доповідей.

Різноманітність наукових доробків, актуальність їх проблематики, їх новизна та оригінальність передбачають широкі перспективи подальшого розвитку конференції та створюють необхідний ґрунт для розширення її масштабу в майбутньому.