Головна

Про університет / Новини університету / «Інженери майбутнього» долучилися до флешмобу від ДП «Антонов» в День вишиванки

«Інженери майбутнього» долучилися до флешмобу від ДП «Антонов» в День вишиванки

Активісти ДП «Антонов» запропонували відзначити День вишиванки, 21 травня 2020 р., під час карантину сучасним онлайн-флешмобом #VyshyvankaDayAntonov у соціальній мережі Facebook.

Студенти, які входять до складу ініціативної групи «Інженери майбутнього» з факультету інженерії та транспорту долучилися до цієї акції: Борисенко Анна (2ТТ), Гаврилов Максим (1ЕЛ), Тітаренко Юрій (5ТМ), Шульженко Марина (4ТТ). Вони цікавляться авіаційною тематикою і є постійними учасниками конкурсу «АВІАТОР» від благодійного фонду Бориса Колеснікова.

За умовами акції необхідно було зробити фото у вишиванці та з авіаційною символікою. Всі фото, які надійшли на адресу підприємства або були опубліковані з відповідним хештегом зібрані в одне полотно та представлені на офіційній сторінці ДП «Антонов» у соцмережі Facebook

(https://www.facebook.com/antonov.company/photos/a.612201418907491/2728793110581634/?type=3&theater).

На теперішній час організатори конкурсу «АВІАТОР» відтермінували фінал конкурсу до закінчення карантину. У першому етапі конкурсу взяли участь 8600 студентів з технічних вищих навчальних закладів України. У фінал вийшло 87 учасників, серед них троє студентів ХНТУ: Борисенко Анна (2ТТ), Тітаренко Юрій (5ТМ), Шульженко Марина (4ТТ). Їх же можемо побачити на спільному фото флешмоба від ДП «Антонов».

Бажаємо всім нам здоров’я, завершення карантину, а нашим фіналістам – остаточної перемоги у фіналі!