Головна

Про університет / Новини університету / Кафедра фінансів, банківської справи та страхування провела І Всеукраїнську науково-практичну конференцію

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування провела І Всеукраїнську науково-практичну конференцію

22 червня 2020 року на базі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Херсонського національного технічного університету відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку фінансової системи України в умовах інтеграційних та глобалізаційних процесів».

У роботі конференції взяли участь понад 140 осіб з 36 закладів вищої освіти та наукових установ.

Конференція дозволила окреслити нові вектори розбудови умов функціонування сфери фінансів в Україні, що мають бути взаємоузгодженими і чинити максимально позитивний вплив на відтворювальні процеси та забезпечення фінансування суспільно необхідних видатків як найближчим часом, так і у більш віддаленій перспективі.

Учасники конференції відзначили доцільність реформування фінансової системи України. Особливої уваги заслуговують практичні рекомендації щодо розбудови методологічного інструментарію впровадження гнучкої системи управління публічними та приватними фінансами у контексті стратегічних пріоритетів формування суспільства сталого розвитку. Інтерес також становлять пропозиції учасників конференції щодо формування фінансової політики, здатної забезпечити стабільне економічне зростання, вирішення трансформаційних та соціальних завдань, а також створення фінансових умов для поліпшення суспільного добробуту і підвищення рівня життя населення.

Конференція відкрила нові можливості продуктивної взаємодії наукової спільноти в сучасних умовах інтеграційних та глобалізаційних процесів.