Головна

Про університет / Новини університету / Кафедра фінансів, банківської справи та страхування провела чергове засідання кафедри за допомогою корпоративного чату ХНТУ

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування провела чергове засідання кафедри за допомогою корпоративного чату ХНТУ

Реалії сьогодення вимагають нових підходів до організації освітнього процесу. Дистанційні форми освітньої діяльності потребують використання нових інформаційно-комунікаційних технологій. Кафедра фінансів, банківської справи та страхування провела чергове засідання у режимі on-line за допомогою корпоративного чату ХНТУ.

У дистанційному режимі викладачі кафедри обговорили нагальні питання щодо особливостей завершення навчального року, проведення атестації здобувачів вищої освіти відповідно до сучасних вимог Міністерства освіти і науки України, термінів вступної кампанії 2020 року та нових можливостей подачі документів.

Особливу увагу під час засідання кафедри приділено забезпеченню процесів дистанційного навчання на належному рівні, у тому числі вдосконаленню новітніх технологій дистанційного навчання через платформу Moodle та корпоративний чат ХНТУ як для викладачів, так і для студентів.

Не залишилися поза увагою і такі нагальні питання як: стан організації освітнього процесу, щотижневий моніторинг поточної успішності здобувачів вищої освіти, стан підготовки до захисту кваліфікаційних робіт бакалаврів, оцінка виконання плану профорієнтаційної роботи кафедри, звіт викладачів кафедри про виконання індивідуального плану в період карантину.

На засіданні також обговорені організаційні аспекти підготовки до І Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми розвитку фінансової системи України в умовах інтеграційних та глобалізаційних процесів», яку кафедра проводитиме 22 червня 2020 року у дистанційному режимі.

Отже, незважаючи на карантин, колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування ХНТУ продовжує проводити активну науково-педагогічну діяльність та налаштовувати ефективну роботу.