Головна

Про університет / Новини університету / Компанія «Solar Family» встановила в ХНТУ автономну сонячну електростанцію

Компанія «Solar Family» встановила в ХНТУ автономну сонячну електростанцію

Компанія «Solar Family», яка є одним з лідерів на українському ринку сонячних фотоелектричних систем, власним коштом здійснила монтаж та запустила в експлуатацію сучасну автономну сонячну електростанцію в лабораторії кафедри енергетики, електротехніки і фізики Херсонського національного технічного університету. Це стало можливим завдяки співробітництву щодо підготовки фахівців з відновлюваної енергетики, попит на яких останнім часом стабільно зростає.

Використання цієї станції у навчальному процесі дозволить розширити практичну підготовку майбутніх фахівців у галузі електротехнологій та відновлюваної електроенергетики, а також надати досвід роботи із сучасним обладнанням.

Крім того, провідні спеціалісти компанії «Solar Family» проводять семінари для студентів кафедри, під час яких передають практичний досвід з проектування, будівництва та обслуговування сонячних електростанцій.

Викладачі кафедри та студенти, що навчаються за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, висловлюють щиру вдячність компанії «Solar Family» за надану можливість опановувати сучасне обладнання та підвищувати свій рівень практичної підготовки. Активна участь компанії в освітньому процесі є яскравим прикладом позитивної реалізації сучасних тенденцій у вищій освіті, пов’язаних із відповідністю майбутніх випускників сучасному ринку праці.