Головна

Про університет / Новини університету / ПІДВОДИМО ПІДСУМКИ КОНКУРСУ НА СТВОРЕННЯ ОРНАМЕНТУ ДЛЯ ВИШИВКИ

ПІДВОДИМО ПІДСУМКИ КОНКУРСУ НА СТВОРЕННЯ ОРНАМЕНТУ ДЛЯ ВИШИВКИ

16 жовтня 2023 року адміністрацією Херсонського національного технічного університету та кафедрою дизайну було оголошено конкурс на створення рисунку орнаменту для вишивки, що відображає етнічні, історичні та модерні особливості південного регіону, зокрема Херсонщини.

Впродовж трьох тижнів до участі у конкурсі могли долучитися всі бажаючи та надіслати свої варіанти орнаментів для вишивки.
11 листопада 2023 року в річницю визволення Херсону з російської окупації на офіційному сайті ХНТУ та сторінках соціальних мереж університету у Facebook, Instagram та Telegram було запущено голосування за найкращу конкурсну пропозицію та отримано 113 відгуків.
За опрацюванням всіх коментарів під постами та репостами повідомлення з роботами конкурсантів визначено, що лідером за думкою активних підписників є варіант орнаменту №1. Його автор виявив бажання залишитись інкогніто, а призовий фонд в розмірі 1000 грн. просив передати на користь ЗСУ.
Решта авторів отримують сертифікати учасників.
За результатами конкурсу будуть виготовлені в матеріалі вишиті сорочки, які планується використовувати як пам’ятні сувеніри (подарунки) від університету.