Головна

Про університет / Новини університету / ПРИВІТАННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ-ЕКОНОМІСТІВ НА ДЗВІНИЦІ СОФІЇВСЬКОГО СОБОРУ

ПРИВІТАННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ-ЕКОНОМІСТІВ НА ДЗВІНИЦІ СОФІЇВСЬКОГО СОБОРУ

Співробітники кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки отримали змогу долучитися до проєкту «Привітання звідусіль», у рамках якого на дзвіниці Софійського собору з’являлись надіслані повідомлення українців.

Потрібно було залишити на сайті організаторів стисле повідомлення - не довше 60 ти символів, бо більше на Софії не вміщається. На трансляцію одного послання відводилося пів хвилини. Привітань було надіслано дуже багато, але всього під час свят встигли продемонструвати лише 14 тисяч таких побажань.

Співробітники кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки також вирішили скористатися цією новацією і привітати з новорічними святами своїх студентів. Заболотня Таміла Миколаївна заповнила заявку на сайті і уявіть наше здивування, коли надійшло повідомлення, що наша заявка пройшла модерацію на сайті і привітання можна буде побачити on-line на дзвіниці Софійського собору 24-го грудня о 21 годині 56 хв.

Отож, любі наші студенти, вітаємо Вас з прийдешніми святами: Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай вони принесуть у Вашу оселю радість і любов, віру і надію, а 2021 рік стане для всіх нас роком добрих змін. Нехай він буде щедрим на сповнені мрії, додасть Вам сил, здоров’я та творчого завзяття!

Гарних свят!