Головна

Про університет / Новини університету / Практика студентів ХНТУ в Херсонській торгово-промисловій палаті

Практика студентів ХНТУ в Херсонській торгово-промисловій палаті

З 10 лютого по 6 березня 2020 року студентка кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації ХНТУ Карпенко Ольга проходила практику в Херсонській Торгово-промисловій палаті. Практика проходила у відділі Управління експертизи та сертифікації. Зазначена практика дала змогу здобуття практичних навичок застосування чинних нормативно-правових актів,. Законів України, розроблених інструкцій та методик ТПП у галузі надання експертних послуг підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності та виду діяльності.

Студентка успішно виконувала всі завдання виробничої практики, які полягали в опануванні системи умінь та набутті навичок щодо вирішення типових завдань відповідно до посад, які може обіймати випускник вищого навчального закладу.

А після завершення практики начальник Управління експертизи та сертифікації, перший віце-президент, Удод Валентина Йосипівна вимагала відповідного складання звіту та обов'язкового тестування.

Студентка Карпенко О. також поділилися своїми думками та враженнями про проходження практики:

"Чесно кажучи, раніше в мене не було чіткого уявлення про функції ТПП, але, як виявилось, діяльність цієї організації є досить цікавою та різноманітною. Теорія без практики мертва. Впевнена, що отримані навички, цінні поради та рекомендації від мого безпосереднього керівника Валентини Йосипівни, співпраця з експертами та освоєння нових знань стануть ще одним кроком на шляху мого професійного становлення."