Головна

Про університет / Новини університету / Студенти факультету інженерії та транспорту в Парижі

Студенти факультету інженерії та транспорту в Парижі

З 18 по 21 червня сто переможців всеукраїнського освітнього проекту «Авіатор 2019» відвідали Францію. Вони провели чотири захоплюючих дні в Парижі. На них чекали екскурсія по одній з найкрасивіших столиць світу, відвідування Діснейленду, а також візит на найбільший в світі Міжнародний форум авіакосмічній галузі Ле Бурже 2019.

Організатором конкурсу є благодійний Фонд Бориса Колеснікова, який 11 років надає підтримку студентам технічних спеціальностей, в тому числі, проводить відкриті конкурси для талановитої молоді, ініціює поїздки за кордон - на кращі провідні виставки і форуми світу для обміну досвідом, пошуку нових контактів, спілкування з фахівцями.

Серед сотні переможців «Авіатора 2019» і наші студенти факультету інженерії і транспорту: Доценко Антон (3АТ), Шульженко Марина (4ТТ). Разом із делегацією українських студентів вони ознайомилися зі стендами провідних гравців індустрії: Boeing, Airbus, Bombardier, Embraer і ін., Вітчизняного ДП «Антонов». Майбутні авіатори побували в інтерактивних залах і літаках лідерів галузі, прослухали лекції, пройшли майстер-класи від професіоналів.

Студенти факультету інженерії та транспорту в Ле Бурже: Шульженко Марина (4ТТ), Доценко Антон (3АТ).

Переможці конкурсу на екскурсії вулицями Парижа

Майбутні авіатори біля найвідомішої пам’ятки міста

На виставкових залах

Обговорення цікавих моментів на виставці

Марина та Антон дякують засновнику фонду Борису Колеснікову та його команді за неймовірну можливість долучитися до сучасних технологій в інженерії світового рівня!

Відвідування Діснейленду