Головна

Про університет / Новини університету / Студенти і викладачі ХНТУ написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Студенти і викладачі ХНТУ написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

У рамках святкування Дня української писемності та мови 8 листопада 2019 року в 319 ауд. студенти та викладачі ХНТУ приєдналися до Всеукраїнської акції і написали радіодиктант національної єдності.

Даний захід було проведено за ініціативи кафедри філософії, політології та українознавства ХНТУ. Акція мала на меті об’єднати всіх небайдужих навколо українського слова.

Текст радіодиктанту читав доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Технічного ліцею НТУУ "КПІ"Олександр Авраменко

Щорічно традиції святкування Дня української писемності та мови у Херсонському національному технічному університеті підтримуються поціновувачами українського слова, доповнюються новими ідеями, реалізуються в креативних проектах – і все це заради того, щоб рідна мова була пріоритетною для кожного українця і громадянина нашої держави.

Пам'ятаймо слова іспанського політика Хосе-Марії Арце «Мова зникає не тому, що її не вчать інші, а тому, що нею не говорять ті, хто її знає».

Тож спілкуймося українською, любімо і плекаймо її. Говорити нею – це найкращий спосіб підтримати нашу чудову й неповторну мову.