Головна

Про університет / Новини університету / Студентка ХНТУ на методичному семінарі від Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Студентка ХНТУ на методичному семінарі від Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

3 лютого 2020 р. Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти провело методичний семінар для експертів з акредитації освітніх програм та членів Галузевих експертних рад. Учасником семінару стала студентка ХНТУ Шульженко Марина (4ТТ), яка є експертом НАЗЯВО від здобувачів вищої освіти.

Методичний семінар Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, який відбувся в м. Києві, є підсумковим. Захід відбувся на базі Європейського університету. Загалом НАЗЯВО проведено низку регіональних методичних семінарів в п'ятьох містах України: Київ, Одеса, Львів, Харків та Дніпро. Семінари відвідали понад тисяча зареєстрованих учасників.

На семінарі в м. Києві були заслухані доповіді шести основних спікерів, які займають керівні посади в агентстві: голови Національного агентства Сергія Квіта; керівника секретаріату Михайла Винницького; заступників голови Національного агентства: Андрія Бутенка, Олени Єременко, Івана Назарова та Наталії Стукало.

Фото 1. Керівний склад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти на відкритті методичного семінару в м. Києві 3 лютого 2020 р.

Учасників семінару об’єднала одна потужна ідея – впровадження позитивних змін в українській вищий освіті. На заходах розглядалися питання, які стосуються кожної категорії учасників акредитаційного процесу: від узагальнення їх прав та обов`язків, особливостей оцінювання критеріїв якості освітньої програми до проблем співвіднесення оцінок експертів і членів ГЕР та оплати їхньої діяльності. Також аналізувалася основна статистика серії проведених регіональних семінарів для експертів з акредитації освітніх програм та членів Галузевих експертних рад.

Шульженко Марина являється членом експертних груп з акредитації освітніх програм від Національного агентства забезпечення якості вищої освіти та вже приймала участь у трьох виїзних акредитаційних експертизах у закладах вищої освіти: Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті (м. Харків), Вінницькому національному технічному університеті (м. Вінниця), приватному закладі «Морський інститут післядипломної освіти ім. контр-адмірала Ф.Ф. Ушакова» (м. Херсон).

Фото 2. Шульженко Марина із головою секретаріату НАЗЯВО Михайлом Винницьким.

Фото 3. Марина Шульженко під час реєстрації запрошених на семінар експертів.