Головна

Про університет / Новини університету / Студентська науково-практична конференція «Інформаційні технології та програмування»

Студентська науково-практична конференція «Інформаційні технології та програмування»

21 грудня 2019 року на кафедрі програмних засобів і технологій відбулася студентська науково-практична конференція «Інформаційні технології та програмування».

Із вітальним словом до присутніх звернулися завідувач кафедри В.Г. Шерстюк, заступник завідувача з навчальної роботи О.М. Ляшенко та заступник завідувача з наукової роботи та міжнародних зв’язків М.В. Жарікова.

Студенти плідно працювали на пленарному та секційних засіданнях, розглядаючи проблеми ефективної взаємодії людини і комп’ютера; сучасні технології програмування (прикладне та системне програмування); моделі і процеси життєвого циклу програмного забезпечення; методи і технології розробки програмного забезпечення; інформаційні системи, бази даних та інтелектуальні системи; мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми; інтернет-технології та WEB-дизайн; програмні системи захисту інформації; правові, навчальні та соціальні аспекти програмування.

Учасники продемонстрували не тільки хороші знання з обраних тем, а й відмінне володіння українською та англійською мовами. Доповіді старшокурсників відрізнялися глибоким науковим підходом.

За підсумками конференції кращими були визнані такі доповіді:

Віктор Прачик «Розробка баз знань для інтелектуальних систем керування процесами ліквідації природних катастроф» (науковий керівник О.М. Ляшенко);

Микита Хмель «Сучасні вектори розвитку і проблеми криптографії» (науковий керівник Н.О. Козуб);

Павло Труш «Розробка web-платформи для краудінвестиційних угод» (науковий керівник О.С. Комісаров);

Сергій Дібольський «Розробка веб-додатку для розрахунку забруднення навколишнього середовища» (науковий керівник О.Є. Огнева).

Дякуємо всім учасникам та бажаємо нових наукових звершень та успіхів!