Головна

Про університет / Новини університету / У ХНТУ пройшла наймасштабніша «IT Connection Conference»

У ХНТУ пройшла наймасштабніша «IT Connection Conference»

23 листопада в Херсонському національному технічному університеті провели «IT Connection Conference». До нас завітали гості не тільки з інших міст України, але й із за кордону.

Херсонський національний технічний університет (ХНТУ) та ГО «ІТ Connection» підписали меморандум про партнерство та співробітництво з метою вирішення проблеми забезпечення сфери інформаційних технологій підготовленими кадрами; забезпечення максимально ефективного використання освітніх і наукових можливостей ХНТУ та потенціалу ГО «ІТ Connection» в процесі розбудови інформаційної інфраструктури та спільноти Херсонщини та організації випуску високотехнологічної інформаційно-телекомунікаційної продукції; подолання негативних тенденцій у соціальній сфері, збереження трудового потенціалу Херсонської області, сприяння у працевлаштуванні випускників ХНТУ на провідних підприємствах у галузі інформаційних технологій.

Мета конференції – об’єднання усіх членів ІТ-спільноти Херсонської області для сприяння підвищенню конкурентоспроможності регіону та ІТ-бізнесу через місцеві взаємодії спеціалістів, компаній з владою і бізнесом за межами ІТ.

Відкрив конференцію голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв, який зазначив, що IT- сектор – це сектор, де накопичується велика кількість лідерів та новаторів, які допомагають вдосконалювати та спрощувати наше повсякденне життя, і побажав успіхів, наснаги та плідних дискусій.

На конференцію з’їхалися спікери, які є абсолютними експертами у своїй області та мають великий досвід у професійній діяльності. Вони поділилися успішними кейсами реалізації проєктів. Серед відомих спікерів Макс Бахматов – підприємець та керуючий партнер UNIT.City та Ілля Соколюк – заступник Генерального директора monobank.

Зустріч була цікавою для тих, хто цікавиться ІТ-сферою, ІТ-спеціалістів, Web-дизайнерів, менеджерів проектів, маркетологів, менеджерів з продажів, Digital-спеціалістів, власників бізнесу та стартаперів.

У рамках «IT Connection Conference» провели 6 потоків. «Увійти в ІТ» - для тих, хто хотів дізнатися усе необхідне для побудови своєї кар’єри в ІТ. «Суміжне з ІТ», «Менеджмент в IT», «Управління в ІТ» - для маркетологів, менеджерів та менеджерів з продажів в IT. «Я ІТ-спеціаліст» та «Я WEB-спеціаліст» - для ІТ-спеціалістів з досвідом.

Дуже дякуємо за візит. Конференція була надзвичайно цікавою і корисною.

.