Головна

Про університет / Новини університету / Участь представників ХНТУ у міжнародній відеоконференції

Участь представників ХНТУ у міжнародній відеоконференції

Представники ХНТУ взяли участь у міжнародній відеоконференції «Презентація субрегіонального огляду інноваційної політики країн Східної Європи та Кавказу (висновки та рекомендації для України)»

Захід, який відбувся 11 грудня 2020 року, було організовано Європейською економічною комісією ООН (UNECE) спільно з Директоратом науки та інновацій МОН України.

Експерти UNECE представили висновки та рекомендації для України, опубліковані у звіті за результатами проведення субрегіонального огляду інноваційних систем шести країн Східної Європи та Кавказу (Sub-regional Innovation Policy Outlook 2020: Eastern Europe and the South Caucasus).

Було відзначено, що посилення управління інноваційною політикою має важливе значення для підтримки сталого розвитку в Україні. Однак зараз, через низку негативних чинників, інноваційна діяльність сповільнюється. Так, згідно з недавньою оцінкою МВФ, в 2020 році лише пандемія може спричинити зниження ВВП в Україні до 7,2 %.

У новій перспективі інноваційної політики (IPO), яка представлена UNECE, здійснено огляд та порівняння результатів інноваційної діяльності та управління в усьому субрегіоні.

Експерти відзначили позитивні кроки, які були зроблені в Україні у напрямку реформування управління інноваціями. Водночас підкреслено необхідність вирішення важливих питань у сфері інновацій: розвиток механізмів управління інноваційною політикою, вдосконалення інструментів та процесів інноваційної політики.

Більш детально з презентацією можна ознайомитися за лінком: https://bit.ly/340PFf8