Головна

Про університет / Новини університету / Участь представників ХНТУ у публічній дискусії «Євромапа України-2. Де в рейтингу європейської інтеграції областей Херсон?»

Участь представників ХНТУ у публічній дискусії «Євромапа України-2. Де в рейтингу європейської інтеграції областей Херсон?»

12 листопада 2020 року Центром «Нова Європа» було організовано публічну дискусію «Євромапа України-2. Де в рейтингу європейської інтеграції областей Херсон?».

«Євромапа України» - це унікальний рейтинг євроінтеграції областей, який складено на основі грунтовного дослідження 50 індикаторів з 9 сфер. Захід став другою регіональною презентацією результатів дослідження, яку підготував Центр «Нова Європа» у партнерстві з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції. Під час заходу також було обговорено успіхи та перешкоди на шляху євроінтеграції Херсонської області.

Учасниками дискусії стали: Кирило Сергєєв, директор установи «Агенція регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції» Херсонської області»; Анастасія Климентенко, представниця USAID/ENGAGE в Херсонській області; Оксана Глєбушкіна, виконавча директорка ГО «Громадський центр «Нова генерація»; Тетяна Левонюк, аналітикиня Центру «Нова Європа»; Світлана Шитікова, координаторка проєкту ЄС «Національний Еразмус+ офіс в Україні» та Савіна Галина, проректор з наукової роботи та міжнародних зв´язків Херсонського національного технічного університету.