Головна

Про університет / Новини університету / Університет на період карантину

Університет на період карантину

На період карантину в приміщеннях університету не будуть проводитись аудиторні заняття для студентів, а також призупинено проведення масових заходів.

Відповідно до наказу ректора від ХНТУ від 12.03.2020р. № 58 « Про заходи запобігання розповсюдженню захворювання на коронавірус COVID – 19 та запровадження карантину» денну та заочну форми навчання в університеті для всіх здобувачів вищої освіти, переведено на навчання з використання дистанційних технологій.

Участь у дистанційному навчанні за допомогою системи Moodlе ХНТУ є обов’язковою для всіх студентів і викладачів університету. Присутність студента в системі Moodlе ХНТУ або інших соціальних мережах контролюватиметься викладачами та адміністрацією ХНТУ онлайн.

В ХНТУ розроблено детальну інструкцію для викладачів і студентів щодо роботи в системі Moodlе ХНТУ: авторизації, реєстрації, виконання завдань, проходження тестування, тощо. Детальну інструкцію можна переглянути за посиланням: http://kntu.net.ua/ukr/content/view/full/29309

Слідкуйте за новинами та оголошеннями на сайті ХНТУ протягом всього терміну карантину.

В ХНТУ працює гаряча лінія, звертайтесь за посиланням: http://kntu.net.ua/ukr/Abiturientu/Propoziciyi-zauvazhennya-zvernennya!