Головна

Про університет / Новини університету / Університет та роботодавець – найкращий тандем при підготовці фахівців

Університет та роботодавець – найкращий тандем при підготовці фахівців

Початок 2020-2021 навчального року для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та для кафедри енергетики, електротехніки і фізики ХНТУ ознаменувався плідною співпрацею з ТОВ «Торговий Дім Світоніка» - організацією, яка здійснює комплексні поставки сучасного електротехнічного обладнання, кабельно-провідникової та світлотехнічної продукції, а також є офіційним дистриб'ютором таких відомих виробників як EATON, PHILIPS, E.NEXT, FERON, KOPOS та багатьох інших.

Представники «Світоніки» ознайомилися зі специфікою роботи кафедри, провели плідну зустріч зі студентами, розповіли їм про свою компанію та запросили на практику, стажування, роботу.

Для покращення та розширення освітнього процесу підготовки фахівців за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» компанія «Торговий Дім Світоніка» передала кафедрі демонстраційні стенди сучасного електротехнічного обладнання відомого міжнародного виробника E.NEXT. Дані стенди являють собою неабияку цінність при підготовці інженера-електрика та надають можливість студентам ознайомитися з особливостями сучасних комплектуючих електротехнічних систем вже під час аудиторних занять.

Колектив кафедри енергетики, електротехніки і фізики ХНТУ висловлює щиру подяку компанії «Торговий Дім Світоніка» та директору Максютенку Сергію Володимировичу особисто за зацікавленість та бажання допомагати у процесі підготовки висококваліфікованих фахівців-електриків.