Головна

Про університет / Новини університету / Відкриття І етапу Міжнародної студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC 2020

Відкриття І етапу Міжнародної студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC 2020

Наприкінці вересня в онлайн режимі у зв'язку з карантинними обмеженнями відбулося відкриття І етапу Міжнародної студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC 2020.

Цього року понад 60 учасників олімпіади з навчальних закладів Херсонського регіону радо привітали декан факультету інформаційних технологій та дизайну Н.А. Кругла, завідувач кафедри програмних засобів і технологій В.Г. Шерстюк та заступник завідувача кафедри з навчальної роботи О.М. Ляшенко, які побажали учасникам олімпіади впевнено йти вперед до нових цілей, наснаги та нових перемог!

До привітань долучилися й спонсори олімпіади – представники IT-компаній Херсонського регіону: Юлія Смешкова - PR-менеджер компанії «DataArt»; Ірина Третьякова - PR-менеджер компанії «DataArt», Тетяна Куліуш - IT Recruiter компанії «Postindustria», які побажали учасникам не зупинятись на досягнутому та завойовувати нові професійні вершини, завжди дивися вперед з оптимізмом та усмішкою!

Після чого координатор з проведення олімпіади к.т.н., доцент кафедри програмних засобів і технологій Кирийчук Д.Л. розповів про умови, які є обов’язковими для всіх учасників, та наголосив про важливість дотримання етичних принципів «Fair play».

Крім того, Дмитро Леонідович звернув увагу, що за розв'язками задач і адресами відправлення рішень буде здійснюватися контроль доступними оргкомітету АСМ-ICPC спеціальними технічними засобами, які останнім часом пройшли апробацію в міжнародних онлайн змаганнях. В разі виявлення порушення правил, команда буде дискваліфікована. Отже, остаточні результати першого етапу будуть оголошені після ретельної перевірки всіх отриманих розв’язків.

Після ретельної перевірки отриманих розв’язків, 8 жовтня 2020 року відбулася урочиста церемонія нагородження переможців І етапу Міжнародної студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC 2020.

Привітали переможців завідувач кафедри програмних засобів і технологій В.Г. Шерстюк.

IT Recruiter компанії «Postindustria» Тетяна Куліуш.

PR-менеджерки компанії «DataArt» Ірина Третьякова і Юлія Смешкова.

Переможцями олімпіади стали:

Шкільна ліга:

I місце - Херсонська спеціалізована школа № 30, команда «sKSS30_BtW».

II місце - Херсонська спеціалізована школа № 30, команда «sKSS30_Solonye_ogyrchiki».

III місце - Херсонська спеціалізована школа № 30, команда «sKSS30_-12dptr».

Університетська ліга:

I місце – Херсонський національний технічний університет, команда «KhNTU_KSS5».

II місце - Херсонський політехнічний коледж ОНПУ, команда «cKhPTC_ONPU_PolytechPro».

III місце – Херсонський державний університет, команда «KSU_Coders».

Дипломи вручала голова журі – д.т.н., професор кафедри програмних засобів і технологій М.В. Жарікова та координатор з проведення олімпіади к.т.н., доцент кафедри програмних засобів і технологій Кирийчук Д.Л.

Висловлюємо щиру подяку спонсорам олімпіади, що попри складну епідемічну ситуацію в країні підтримали обдаровану молодь!

Ми також вітаємо переможців і призерів олімпіади та бажаємо їм перемог у майбутньому!

Організаційний комітет