Головна

Про університет / Новини університету / Викладачами кафедри іноземних мов видано посібник з англійської мови «English: Revision Guide»

Викладачами кафедри іноземних мов видано посібник з англійської мови «English: Revision Guide»

Нещодавно відбулася знакова подія для кафедри іноземних мов та для всього університету. Побачив світ посібник з англійської мови «English: Revision Guide», над яким наполегливо працювали всі члени кафедри, творчо систематизувавши свій багаторічний досвід у викладанні іноземних мов для різних галузей знань на різних рівнях підготовки.

Посібник призначений для забезпечення навчального процесу в рамках позакредитної дисципліни «Іноземна мова (англійська)» для студентів усіх спеціальностей закладів вищої освіти та спрямований на систематизацію знань з англійської мови для підготовки до Єдиного вступного іспиту з іноземної мови до магістратури.

Видання може використовуватися як додатковий матеріал для підготовки до складання міжнародних іспитів на знання англійської мови. Посібник містить цікаві й різноманітні тексти, як побутової, так і професійної тематики, завдання на розвиток вмінь читання, лексичних, граматичних навичок, а також контрольні тести.