Головна

Про університет / Новини університету / Випускний – початок дорослого життя

Випускний – початок дорослого життя

Здається, тільки вчора останнім акордом університетської симфонії відлунали екзамени. Залишились позаду і незвіданий світ знань, і щире спілкування, і до болю знайома мелодія останнього дзвінка. Все це - позаду. А попереду самостійне життя. З одного боку, радісно розправляти крила, але все-таки боляче лишати свою alma mater, де пролетіли незабутні роки студентського життя.

Надворі літо…

Справжнє тепле літо…

У зелені втопилися сади,

Рясніють всюди різнобарвні квіти,

Аж серце завмирає від краси.

Надворі літо…

Наше щедре літо…

В якому радість й смуток водночас.

Ось-ось здійсниться заповітна мрія,

Світ невідомий кличе в далеч вас!

08 липня 2019 р. в Херсонському національному технічному університеті свято, що лежить на межі юності та дорослого життя. Свято, у якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії – вручення дипломів випускникам.

Святковий захід було урочисто відкрито Державним Гімном України.

Ректор ХНТУ Бардачов Ю.М. щиро привітав випускників, побажав успіхів і здійснення всіх планів та задумів.

Суворі і лагідні, мудрі і чуйні, ті, хто крізь роки життя вкладав у кожного з випускників знання, уміння, частинку свого серця, дарував своє людське тепло і любов – декани факультетів звернулися до своїх випускників з добрими словами: к.і.н, доцент декан факультету кібернетики та системної інженерії Кругла Н.А.; к.е.н., доцент, декан факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва Волкова О.В.; к.е.н., доцент, декан факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу Софієнко А.В.; к.т.н., доцент, декан факультету інтегрованих технологій Расторгуєва М.Й.; к.т.н., доцент, декан факультету інженерії та транспорту Сєліверстов І.А.

Музичні вітання та слова-настанови випускникам дарували: студентка ХНТУ Каращук Вікторія; гостя нашого заходу Дарина Денисова; кандидат технічних наук, провідний інженер, старший викладач кафедри програмних засобів і технологій І.І. Кибалко; співробітник ХНТУ Бєляєва В.

Ведучими заходу були випускниця ХНТУ Мазманян Айкуш та студент ХНТУ Чабанов Дмитро.

Випускниця факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва Альона Янчукова від усіх випускників 2019 року висловила слова вдячності викладачам, батькам та усім, хто допомагав і підтримував під час навчання в університеті.

Випускники щасливі, адже нарешті вони отримали такий бажаний диплом - перепустку в самостійне життя, яка є результатом зусиль багатьох років.

А ще, мабуть, диплом є символом звільнення від власної скутості, від опіки дорослих, дитячої невпевненості у своїх силах.

Життя людині дається один раз. І жоден подих, жодне слово, зітхання, жодну посмішку не змінити і не повторити, не пережити вдруге. Перегорнуто ще одну сторінку вашого життя, перед вами чистий аркуш. Заповніть його без помилок, так, як учили вас ваші наставники. Любіть свій край, чесно і високо несіть горде наймення людини. Не забувайте, що ви вчилися для того, щоб розум і серце, свої фахові знання віддати людям. Нехай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи. Покидаючи стіни рідного університету, пам’ятайте, що справжні скарби – скарби вашої душі: доброта, щирість, совість. В добру путь, випускники 2019 року!