Головна

Про університет / Новини університету / Вітаємо Ю.М. Бардачова з 24 річницею на посаді ректора ХНТУ

Вітаємо Ю.М. Бардачова з 24 річницею на посаді ректора ХНТУ

20.03.2020 року виповнюється 24 роки, як наш навчальний заклад очолює мудрий керівник, д.т.н., професор Ю.М. Бардачов.

Вельмишановний Юрію Миколайовичу!

Прийміть щирі вітання з 24-річчям на посаді ректора Херсонського національного технічного університету. 24 роки наполегливої, самовідданої праці, нових пошуків, креативних ідей і вольових рішень на благо рідного навчального закладу, в ім’я розвитку науки, заради процвітання України.

Ви високопрофесійний очільник, який, керуючись у своїй роботі такими цінними якостями, як відповідальність, справедливість, мудрість, принциповість, наполегливість у досягненні поставленої мети, великодушність, завжди вірить у перемогу, свій колектив, силу його згуртованості та єдності.

Не зважаючи на всі випробування, які випали на долю вишу, Вам було під силу їх подолати завдяки високому професіоналізму, неоціненному досвіду, працелюбності, принциповості, чуйності, а головне – непідкупної любові до Херсонського національного технічного університету.

І дотепер наш виш набирає потужних обертів, перегортаючи не лише нову сторінку, а й створюючи нову главу успіху на теренах Херсонщини, і в тому титанічна, і, без перебільшення, головна заслуга його наставника, який не лише старанно оберігає закладені традиції, а й примножує їх, постійно удосконалює, не лише ідучи в ногу з часом, а іноді навіть випереджаючи його, адекватно й виважено реагує на реалії й вимоги сьогодення і, найголовніше, працює на перспективу, на майбутнє.

Завдяки Вам, вельмишановний Юрію Миколайовичу, сьогоднішній університет – це сучасний, консолідований колектив, команда однодумців, де сповідується високий професіоналізм, відповідальність, відкритість, прозорість, колегіальність у прийнятті й реалізації стратегічних для університетського життя рішень, де панує атмосфера творчості й постійного пошуку, де оcновоположним принципом взаємин визнається тільки взаємоповага.

Шановний Юрію Миколайовичу, завдяки Вашій відданій праці, вимогливості і працездатності Вас обрали головою Ради ректорів ЗВО Херсонської області. У Вашому життєвому доробку вченого, керівника, людини – авторитет, компетентність, визнання, професіоналізм, відповідальність, активна громадянська позиція, принциповість, а також досвід і мудрість, що стає надійним гарантом Вашої подальшої успішності.

Ми переконані, що Ви – ректор-професіонал, новатор, прагматик, реаліст, якому добре відомі не тільки досягнення, але й проблеми освітян, і трохи романтик, окрилений надією й упевненістю на гідне майбутнє очолюваного Вами університету.

Шановний Юрію Миколайовичу! Професорсько-викладацький склад, студенти, співробітники Херсонського національного технічного університету бажають, щоб Ваша повсякденна нелегка діяльність на вкрай відповідальній посаді була щедрою на нові ідеї, відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть виконати поставлені завдання й здійснити задумані плани. Нехай Вас завжди супроводжують: творче натхнення й наснага, оптимізм, добро, гармонія, успіх, повага. І на довгі роки залишається незмінним Ваше найвище кредо – вірно служити університету, державі та українському народу.

З великою повагою та вдячністю

колектив Херсонського національного технічного університету.