Головна

Про університет / Новини університету / Візит почесного професора Гельмута Шрайнера до ХНТУ

Візит почесного професора Гельмута Шрайнера до ХНТУ

У рамках багаторічної співпраці Херсонського національного технічного університету з компанією «Schreiner Group GmbH», зокрема з керівником «Schreiner innovation GmbH & CO. KG München», Почесним професором ХНТУ Гельмутом Шрайнером 29 жовтня 2019 року з робочим візитом до нашого вузу завітала німецька делегація у складі голови міжнародної компанії «Schreiner Group GmbH» Гельмута Ф. Шрайнера та голови асоціації підприємців Берліна Райнера Шамбергера.

Почесний професор Гельмут Ф. Шрайнер зустрівся з ректором ХНТУ професором Ю.М. Бардачовим. Було обговорено підсумки стажування студентів на підприємствах Німеччини. Троє студентів ХНТУ (студент факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу Таран Ілля; студентка факультету інженерії та транспорту Осадчук Вероніка; студент факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва Черніков Олексій), які мали можливість проходити стажування, звітували про його результати. Почесний професор Гельмут Ф. Шрайнер висловив своє позитивне враження і подякував студентам за відповідальне ставлення до стажування. Також обговорювалися шляхи подальшого співробітництва.

Д.т.н., професор, перший проректор ХНТУ Ю.Г. Розов звернувся до присутніх вступним словом. Подякував гостям за візит і співпрацю.

Потім Гельмут Ф. Шрайнер провів для наших студентів цікаву лекцію, у 319 ауд. (І корпус), яка реконструйована і оснащена найновішим сучасним обладнанням завдяки професору. Лекція була надзвичайно цікава. Студенти були дуже активними і ставили багато питань. Велася жвава дискусія. Професор був задоволений такою взаємодією зі студентами.

Наприкінці лекції студенти, які проходили стажування на підприємствах Німеччини, закликали присутніх бути активними, підвищувати свою успішність у навчанні, вивчати іноземні мови, щоб мати можливість брати участь у різноманітних міжнародних програмах і стажуваннях.

Колектив Херсонського національного технічного університету надзвичайно вдячний учасникам німецької делегації – голові міжнародної компанії «Schreiner Group GmbH» Гельмуту Ф. Шрайнеру та голові асоціації підприємців Берліна Райнеру Шамбергеру за візит і приділену увагу! Сподіваємось на подальшу співпрацю.