Головна

Про університет / Новини університету / Юрій Гусєв мріє викладати в рідному ХНТУ

Юрій Гусєв мріє викладати в рідному ХНТУ

Про це очільник області наголосив під час святкування Дня знань в рідному Херсонському національно технічному університеті, де отримав першу свою вищу освіту.

Юрій Гусєв розповів, що вже у часи свого студентського життя отримав свій перший політичний досвід, адже був радником мера міста у справах молоді.

«В цьому залі в 1999 році я познайомився з Президентом України, який приїхав в університет, а я зухвало задавав не дуже зручні питання. Мені тоді здавалось, що все можливо в нашому університеті. Це почуття я несу з собою завжди і вірю, що все можливо», - поділився голова ХОДА власним прикладом зі студентами.

Але Юрія Гусєва з нашим навчальним закладом пов’язує не тільки навчання. «У цих стінах я зустрів свою майбутню дружину Ольгу. Ми разом вже 15 років і виховуємо двох діток. Отже, можу відверто сказати, що у свій час, обираючи до якого навчального закладу вступати, я обрав свою Долю!».

«Я хотів би продовжити викладання. Я навчався і викладав в різних університетах, в тому числі навчався в Гарвардському університеті в Сполучених Штатах, і я хотів би в позаробочий час викладати в рідному ХНТУ»,- підкреслив Юрій Гусєв.

Привітавши студентів з початком навчального року голова ХОДА подарував книжки до бібліотеки університету та наголосив, що немає обмежень для мрій та їх реалізації.