Головна

Про університет / Новини університету / ZOOM – вебінар партнерів проекту Erazmus+ «Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів - QUARSU»

ZOOM – вебінар партнерів проекту Erazmus+ «Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів - QUARSU»

15 липня 2020 року у рамках проекту QUARSU відбувся ZOOM - вебінар з визнання результатів попереднього навчання (Recognition of Prior Learning – RPL). Програма вебінару включала представлення загальної інформації про RPL у країнах-партнерах проекту – Естонії, Ірландії, Польщі та Португалії.

Вебінар зібрав майже 60 учасників із різних країн світу. Мова спілкування - англійська.

На заході були присутні представники Національного Erazmus+ офісу в Україні, національна команда експертів з реформування вищої освіти (HERE-team) у складі: Шитікової С., Лугового В., Захарченкa В., Рашкевича Ю. та Сікорської І.

Від Херсонського національного технічного університету у вебінарі взяли участь: керівник робочої групи проекту, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, д.е.н., проф. Савіна Г.Г., проректор з навчальної роботи, к.т.н., доц. Старун Т.В., начальник навчального відділу, к.т.н., доц. Рязанова О.Ю. та зав. навчально-наукового відділу, к.е.н., доц. Вольвач І.Ю.

Тема вебінару викликала жваве обговорення серед присутніх.

Усі учасники одностайно зазначили високий професійний рівень проведеного заходу.