Головна

Про університет / Новини університету / Запрошуємо до участі у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Аграрні науки та продовольство»

Запрошуємо до участі у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Аграрні науки та продовольство»

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» на базі Миколаївського національного аграрного університету у 2020/2021 навчальному році буде проводити Міжнародний конкурс студентських наукових робіт за окремими спеціальностями галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство».

Співорганізаторами Конкурсу є закордонні навчальні заклади: Опольський університет (Польща), Університет Баня-Луки (Боснія і Герцеговина), Гродненський державний аграрний університет (Білорусь), Індійський інститут технологій (Індія), Костанайський інженерно-економічний університет імені М. Дулатова (Казахстан), Державний аграрний університет Молдови (Молдова).

Метою конкурсу є інтеграція України у світовий освітній простір, розширення міжнародних зв’язків, виявлення та підтримки найбільш талановитих студентів, формування творчого покоління науково активної молоді в аграрній науці, конкурентоздатної на міжнародному ринку праці.

Конкурс проводиться за такими спеціальностями: 201 «Агрономія», 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», 208 «Агроінженерія». У Конкурсі можуть брати участь до п’яти наукових робіт за кожною спеціальністю від одного ЗВО.

Конкурс проводиться у два тури:

– перший (у закладах вищої освіти) – вересень 2020 року-березень 2021 року;

– другий (на базі МНАУ) – квітень-червень 2021 року у МНАУ.

Термін подання робіт на ІІ-й тур Конкурсу – до 1 лютого 2021 р.

Детальна інформація на сайті: http://konkurs.mnau.edu.ua .

За додатковою інформацією можна звертатися до зав. відділу з навчально-наукової роботи та міжнародної діяльності ХНТУ Вольвач І.Ю. (к.413/1), тел. 326-907.