Студентська рада

1. Загальні положення

1.1. Студентська Рада університету – виконавчий орган студентського самоврядування при Херсонському національному технічному університеті, рішення якої мають консультативно-дорадчий характер, здійснює самостійну громадську діяльність студентів щодо реалізації функцій управління університетом, яка визначається ректоратом, та іншими адміністративними підрозділами і здійснюється студентами відповідно до мети і завдань, що стоять перед студентськими колективами;
1.2. Студентська Рада у своїй діяльності керується чинним законодавством, нормативними актами Міністерства освіти і науки, молодІ та спорту України, Статутом ХНТУ, студентським волевиявленням (конференція) та власним Положенням (затвердженим на Конференції);
1.3. Діяльність Студентської Ради не дублює діяльність Профспілкової організації і здійснюється за допомогою підтримки ректорату, профспілкового комітету студентів, зокрема, у вирішенні питань фінансового забезпечення, забезпечення приміщенням, обладнанням, документацією та ін.;
1.4. Перелік питань, що належать до компетенції Студентської Ради, узгоджується з керівництвом університету та визначається Статутом університету;
1.5. Студентська Рада – важливий елемент удосконалення навчально-виховної роботи. Її діяльність спрямована на інтенсифікацію процесів зростання соціальної активності у студентському середовищі, ініціативності та відповідальності за доручені справи, а також сприяння гармонійному розвитку особистості студентів і аспірантів, набуття ними якостей та навичок лідера, організатора, керівника.
1.6. Основна мета Студентської Ради – сприяння сумлінному виконанню студентами своїх обов’язків; захист їхніх законних прав та інтересів; надання можливості гармонійного, творчого та інтелектуального розвитку;
1.7. Студентська Рада представляє інтереси всіх студентів університету незалежно від раси, політичних, релігійних та інших переконань, статті, етнічного та соціального походження, громадянства, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак;
1.8. Студентська Рада не є політичною, релігійною чи комерційною організацією.

 

Волчанова Анна, виконуюча обов’язки голови студентської ради Херсонського національного технічного університету.

Свій шлях я починала з посади звичайної старости. Лише наприкінці свого першого курсу раптово потрапила до активної компанії студентів нашого навчального закладу, які відкрили для мене надзвичайний світ студентського самоврядування з безліччю можливостей, нових знайомств, подорожей та допомозі в реалізації всіх, навіть найдивніших, ідей. За їх підтримки я пройшла шлях від заступника голови студентської ради факультету до голови студентської ради всього університету.

Моя студрада – це, насамперед, люди, яким не байдужі інші, які хочуть змінювати ХНТУ, Херсон та увесь світ на краще, які в будь-яку хвилину прийдуть на допомогу, які, своїми палаючими очима від ідей, можуть запалити вогники в очах інших, люди, які хочуть провести своє студентське життя на повну та запам’ятати його на всі часи, адже воно так швидко пролітає, і, на жаль, дуже часто повз нас.

Запрошую всіх до нашої дружньої компанії, тому що студрада ХНТУ – це велика СІМ’Я.

 

Янчукова Альона, студентка 4 курсу Херсонського національного технічного університету. Є заступником голови студентського самоврядування ХНТУ. Ще до того, як стати заступником, я брала участь у багатьох форумах і тренінгах і як учасник, і як волонтер. Таких як:

- Всеукраїнський форум «Молодіжна влада - Молодіжна рада» м. Маріуполь

- Була в числі організаторів на Всеукраїнському конкурсі «Кращий студент» 2017 - 2018 рр.

- Брала участь у відкритому міському фестивалі національних культур «Херсон - місто толерантності». Представляла Херсонське обласне відділення Всеукраїнської асоціації корейців «Хангуг».

- Була волонтером на квесті «Цілі сталого розвитку» від ГО «Громадський центр «Нова генерація».

- І багатьох інших.

Вважаю, що студентські роки - найпрекрасніші. Так як саме в цей період повноцінно формується Ваша особистість. У студентські часи Ви сповнені енергії, ентузіазму, ідей. Потрібно лише вийти із зони комфорту і проявити себе та свої здібності.

По життю йду з фразою «Бачу ціль - не бачу перешкод».

 

Я, Голова Анастасія В'ячеславівна, з 2018 року навчаюсь у Херсонському національному технічному університеті за спеціальністю: "281 Публічне управління та адміністрування".

Загалом, я цілеспрямована, наполеглива, спокійна і відповідальна дівчина. У вільний від навчання час я займаюсь малюванням, математикою, іноді фотографією та психологією, а також спілкуюся з відкритими та позитивними людьми. Завжди з радістю допомогаю людям в міру своїх можливостей.

Протягом першого року навчання я вирішила спробувати щось нове і долучитися до діяльності студентського самоврядування. Зараз я обіймаю посаду секретаря голови студентського ради ХНТУ.

Моє життєве кредо: "Якщо сильно захотіти, можна в космос полетіти", тобто, немає нічого неможливого, все в наших руках. Приєднуйся до нашої команди. Ми чекаємо саме на тебе!

 

Резніченко Вікторія

З квітня 2018 року голова факультету Інженерії та транспорту. Навчаюсь на третьому курсі, на спеціальності «Прикладна механіка». Вже на першому курсі зрозуміла, що потрібно захищати, допомагати та ставати активним студентом свого університету. Працюючи з колективом студентської ради, я впевнилась, що це люди, які вірять у зміни, які дійсно можуть їх здійснити, і що вони потроху змінюють наш університет на краще.

Такий досвід дозволяє розвивати свої лідерські навички, ініціативність, цілеспрямованість.

Важливо усвідомити, що зміни на краще не відбуваються самі по собі. Потрібно докладати максимум зусиль, щоб настали бажані зміни.

Запрошую всіх студентів факультету Інженерії та транспорту до себе в команду, з нетерпінням чекатиму на вас.

 

Анісенко Марія - студентка, голова студентського самоврядування факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу.

Я, цілеспрямована, завжди йду до своїх цілей, відповідальна, люблю танцювати, співати.

З перших днів навчання брала активну участь у різних заходах університету . Активна, завжди весела, залучаю людей до активної діяльності в університеті.

Вважаю, що студентське життя це найкраще що може бути, тому що раз у житті ми навчатимемось університеті і ці емоції ви запам'ятаете на довго

 

Я, Рачинська Альона.

Обіймаю посаду голови студентського самоврядування факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва. Навчаюся на спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування".

Як особистість, я, позитивна, енергійна та амбіційна. Маю багато ідей щодо покращення світу.

Надихають люди, які постійно розвиваються та прагнуть до нових звершень.

Для мене студентська рада – це крутезна команда, допомога студентам, ідеї, щодо покращення ХНТУ, організація заходів та головне – це СТУДЕНТИ.

Студентська рада – це місце, де кожен може знайти те, що йому по душі.

 

Я, Журба Наталія – голова студентського самоврядування факультету інформаційних технологій та дизайну Херсонського національного технічного університету.

Активна, прагну пізнавати нове та впевнена, що наполегливість та самовдосконалення приведе до успіху!

Навчаючись на другому курсі, почала дізнаватися про студентське самоврядування. Потім з’явилася можливість внести у свою буденність щось нове, тому вирішила піти і спробувати свої можливості у громадській діяльності. Багато ініціативи та активної роботи, і вже через пів року з’явилася можливість очолити посаду голови факультету.

Зараз можу сказати, що університет – це моє життя. Тут я знайшла багато однодумців та нових друзів – це люди, які мене надихають.

Не варто забувати, що студентські роки – найкращі. Вступайте до студентських організацій. Повірте, тут ви знайдете близьких по духу людей, як вийшло у мене зі студентським самоврядуванням.

 

Я, Коржук Вікторія, навчаюсь на факультеті інтегрованих технологій, за спеціальністю хімічні технології та інженерія.

З перших днів навчання беру активну участь у житті університету, та намагаюся гарно вчитися.

Я староста своєї групи, з 2018 року займаю посаду голови студентського самоврядування інтегрованих технологій.

У вільний час від занять захоплююсь танцями, малюванням, трохи пишу (вірші, цитати, т.д). Люблю читати книжки, слухаю різну музику.

Для мене найголовніші якості в людині: наполегливість, терпіння, саморозвиток.

 

Я, Піковська Поліна, студентка факультету Міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу, спеціальності "Менеджмент готельного і туристичного бізнесу".

Майже з перших днів навчання брала активну участь у всіх заходах, долучилась до танцювального колективу та завжди намагалася допомогти студенській раді в організації та проведенні заходів.

Обіймати посаду голови культурно-масового сектора почала з березня 2019 року.

Амбітна, креативна, відповідальна, весела та з почуттям гумору).

Вважаю, що студентські роки - це чудовий час, який дарує багато можливостей, відкриттів, веселощів та нових друзів, які будуть гарантовані вам разом із нашим студентськими активом, чекаю на кожного.

 

Костецька Дар'я - студентка групи 3ЛПш (спеціальність "Технологія легкої промисловості, конструювання та моделювання швейних виробів") факультету Інтегрованих технологій Херсонського національного технічного університету.

Я діяльна, ініціативна, цілеспрямована, відповідальна, ідейна, дисциплінована, комунікабельна.

Ще з дитинства є активним діячем свого міста. Співпрацювала з різними соціальними проектами. Брала участь у всіх заходах міста. Маю багато нагород за свою творчу діяльність.

Із першого курсу є постійним учасником ініціативних груп з організації та проведення культурно-масових заходів у навчальному закладі. На даний момент займаю посаду голови Медіа сектору у студентській раді ХНТУ та є членом Молодіжної ради при Херсонському міському голові.

 

Ремньов Іван – студент групи 3А факультету інженерії та транспорту.

Зі свого першого курсу активно брав участь у багатьох заходах від студентського самоврядування, а, особливо, у спортивних естафетах та марафонах. Познайомившись із людьми, які були організаторами, у я захотів стати частиною їхньої команди. Зараз мене обрали головою спортивного сектору.

Впевнений, що, завдяки студраді, всі студенти можуть круто розвиватися в різних напрямках та не зациклюватися на чомусь одному.

 

Я, Кравченко Анна.

Займаю посаду старости гуртожитку №1. Навчаюся на спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність".

Студентське самоврядування об’єднує всіх студентів в нашому навчальному закладі.

Я вмію працювати в команді, комунікабельна, товариська, креативна. Органи студентського самоврядування сприяють гармонійному розвитку особистості студента, формуванню у нього навичок майбутнього організатора, керівника. Тому запрошуємо в нашу чудову команду.

 

Я, Тушич Микола, навчаюся на факультеті інформаційних технологій та дизайну Херсонського національного технічного університету з 2016 року за спеціальністю «Комп`ютерна інженерія». Староста групи.

Я цілеспрямований, відповідальний, наполегливий, постійно цікавлюся пізнанням нового.

У квітні 2019 року мене обрали головою студентського самоврядування гуртожитку №2 ХНТУ і мені подобається робити життя у гуртожитку краще, моє життя в університеті набуло нового сенсу.

Я вважаю, що головне в роботі – довіра. Без цього не буде роботи, не буде польоту думки, не буде спільноти інтересів. А це – головне.

Якщо ти активний, цілеспрямований, креативний, в тебе багато ідей та енергії, тоді приєднуйся до нас – Студентської Ради ХНТУ. Ми завжди раді новим людям.

 

Стукалова Юлія

Голова гуртожитку номер 3.

Навчаюсь на другому курсі факультету Міжнародних економічних відносин, управління та бізнесу, за спеціальністю «Менеджмент готельно-туристичного бізнесу».

Позитивна, весела та цілеспрямована. З дитинства брала активну участь у житті школи, та різних заходах поза нею. Закінчила позашкільну освіту з туризму, займалася танцями, іноді малюю та фотографуюсь.

Обожнюю кінематографію та поезію.

Цитата: Любой ваш поступок в жизни, никогда не станет легендарным, если рядом не будет ваших друзей.

Будь-який ваш вчинок ніколи не стане легендарним, якщо поруч не буде ваших друзів