Шановні абітурієнти, студенти, співробітники і колеги!

Вітаємо вас на офіційному сайті Херсонського національного технічного університету.

Сьогодні ХНТУ – це сучасний потужний навчальний та науковий комплекс, у якому створено всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.

Для нас найголовнішим є забезпечення високого рівня навчального процесу з урахуванням вимог сучасності, підготовка фахівця високої кваліфікації і справжнього громадянина України.

Навчайтесь і працюйте в нашому університеті, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус ХНТУ.

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 
 
 
 

Оголошення!

 
 

16.10.2018

Шановні викладачі, співробітники та студенти ХНТУ!

Запрошуємо вас на загальноуніверситетський благодійний ярмарок "Вкраїна калинова".

16.10.2018

V Всеукраїнський конкурс екслібрису пам'яті Фелікса Кідера

З 5 по 9 листопада 2018 року на кафедрі дизайну Херсонського національного технічного університету буде проходити V Всеукраїнський конкурс екслібрису пам'яті Фелікса Кідера.

16.10.2018

Висловлюємо щирі співчуття

Колектив Херсонського національного технічного університету з глибокою жалобою повідомляє, що передчасно пішла з життя колишній старший викладач кафедри економіки і підприємництва Кравченко Галина Юріївна.

12.10.2018

Віват студент ХНТУ!

25 жовтня о 14.45 в актовій залі І корпусу ХНТУ відбудеться концерт "Віват студент ХНТУ".

11.10.2018

ХНТУ залишається лідером у рейтингу «Топ-200 Україна 2018» серед вузів Херсонщини

Центр міжнародних проектів "Євроосвіта", у партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence, опублікував новий академічний рейтинг вищих навчальних закладів України "Топ-200 Україна 2018".