Шановні абітурієнти, студенти, співробітники і колеги!

Вітаємо вас на офіційному сайті Херсонського національного технічного університету.

Сьогодні ХНТУ – це сучасний потужний навчальний та науковий комплекс, у якому створено всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості. Для нас найголовнішим є забезпечення високого рівня навчального процесу з урахуванням вимог сучасності, підготовка фахівця високої кваліфікації і справжнього громадянина України.

Навчайтесь і працюйте в нашому університеті, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус ХНТУ.

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 

ХНТУ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ

на 2020 — 2021 н.р.

Детальніше...

 
 

17.09.2020

Фулбрайтівські стипендії для молодих дослідників Fulbright Research and Development Program

Офіс програми академічних обмінів імені Фулбрайта оголошує прийом анкети на конкурс для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program – стипендії для проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців: https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-research-and-development-program/

16.09.2020

Засновники бренду «Тато на кухні» зустрілись зі студентами-учасниками проєкту «Підприємницький університет»

Засновники бренду «Тато на кухні» зустрілись зі студентами-учасниками проєкту «Підприємницький університет» в рамках практичного заняття дисципліни «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами».

14.09.2020

Лекція від стейкхолдерів: Урсуленко О.А. знайомить з основами концепції здорового харчування

9 вересня 2020 року відбулася зустріч студентів та викладачів кафедри хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції із засновником концепції здорового харчування на Херсонщині Урсуленко Олексієм Анатолійовичем.

14.09.2020

Херсонський національний технічний університет відкрив двері для першокурсників

14 вересня 2020 року з дотриманням усіх карантинних вимог та правил соціальної дистанції в ХНТУ було проведено загальноуніверситетський захід «День Знань-2020».

11.09.2020

Відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція «Екологія мистецтва: дискурс ракурсів».

9-11 вересня 2020 р. відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція «Екологія мистецтва: дискурс ракурсів». Організатором конференції є кафедра дизайну Херсонського національного технічного університету.

11.09.2020

Шановні першокурсники, викладачі, батьки!

Щиро вітаємо вас із початком нового навчального року!

10.09.2020

Вітаємо переможців відкритого чемпіонату Асоціації футболу Херсонської області сезону 2019-2020 в ІV лізі

Щиро вітаємо членів команди «Індустріальний» – викладачів і співробітників ХНТУ: Набоку Р.М.; Гашимова В.; Малєєва В.О.; Суботу Ю.Д.; Березовського Д.В. та випускників університету, які отримали Кубок переможців у відкритому чемпіонаті Асоціації футболу Херсонської області сезону 2019-2020 в ІV лізі.

09.09.2020

Доцент ХНТУ Карлюка Д.О. – співорганізатор фотоконкурсу для небайдужих херсонців «Краса та сміття Херсонщини»

За сприяння посольства Франції в Україні та Центру екологічної інформації ХОУНБ ім. Олеся Гончара було проведено студентський фотоконкурс «Beauty and garbage of the Kherson region». Одним з організаторів конкурсу став доцент кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки ХНТУ Карлюка Дмитро Олександрович.

09.09.2020

ВІТАЄМО ДОЦЕНТА КАРЛЮКУ Д.О. З ОБРАННЯМ ДО ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ХЕРСОНСЬКІЙ ОДА

При обласній державній адміністрації сформовано новий склад Громадської ради – консультативно-дорадчого органу, до якого входять активні представники громадянського суспільства. Одним з членів новосформованої Громадської ради став доцент кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки ХНТУ Дмитро Олександрович Карлюка.

09.09.2020

«Підприємницький університет» стартував в ХНТУ вибірковою дисципліною «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами»

У 2020-2021 навчальному році Херсонський національний технічний університет став одним з учасників пілотного проєкту «Підприємницький університет».

08.09.2020

Конкурс на вакантні місця членів Наукової ради Національного фонду досліджень України

До 14 вересня 2020 року Ідентифікаційним комітетом Національного фонду досліджень проводиться конкурс на вакантні місця членів Наукової ради НФД України:

08.09.2020

Вітаємо з Міжнародним днем грамотності!

Міжнародний день грамотності — один із міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об'єднаних Націй. Цей день щорічно святкується 8 вересня.