Головна

Наука / Конференції та науково-технічні заходи / Звіти про проведення конференцій

Звіти про проведення конференцій

Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології одержання виробів різного функціонального призначення, їх стандартизація та сертифікація»

7-9 вересня 2016 року на базі кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації Херсонського національного технічного університету відбулася міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології одержання виробів різного функціонального призначення, їх стандартизація та сертифікація».

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні технології промислового комплексу» 14-18 вересня 2016 р.

14 вересня 2016 року в актовій залі І корпусу ХНТУ о 10.00 год. розпочала свою роботу Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні технології промислового комплексу».

Всеукраїнська конференція студентів та молодих учених "Сучасні напрями розвитку систем технічного регулювання в Україні"

24-26 травня 2016 року на базі кафедри «Товарознавства, стандартизації та сертифікації» Херсонського національного технічного університету відбулася всеукраїнська конференція студентів та молодих учених "Сучасні напрями розвитку систем технічного регулювання в Україні".

Перша спільна конференція ХНТУ та (НТУУ «КПІ»)

З 30 травня по 03 червня 2016 р. у Херсонському національному технічному університеті проходила VII Міжнародна науково-технічна конференція «Теоретичні та практичні проблеми в обробці матеріалів тиском і якості фахової освіти».

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ «ОБЛІК І АУДИТ»

02 червня 2016р. кафедра обліку і аудиту провела студентську науково-практичну конференцію «Проблеми та перспективи розвитку обліку, оподаткування, аудиту та аналізу в системі інформаційного забезпечення управління суб’єктами господарювання».

VIІ Студентська конференція «Unbekanntes Deutschland» / «Невідома Німеччина»

25 травня 2016 р. на факультеті міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу відбулася VIІ cтудентська конференція «Unbekanntes Deutschland» / «Невідома Німеччина», присвячена темі «Studentenleben» / «Студентське життя». Підтримку у проведенні конференції надали Асоціація українських германістів та Гете-Інститут (м.Київ).

Конкурс проектів для молодих вчених

Згідно наказу МОН України № 545 від 20.05.2016 р., з 01 червня до 15 червня 2016 року, оголошується проведення першого етапу конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених ХНТУ, за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МОРАЛЬНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ БЛАГОДІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ»

25 квітня 2016 року в Херсонському національному технічному університеті відбулася науково-практична конференція «Морально-правові засади благодійної діяльності в Україні».

ХІІ міжвузівська науково-практична конференція «Професійне становлення молоді в умовах інтеграційного розвитку України»

21-22 квітня кафедра зовнішньоекономічної діяльності гостинно запросила молодих учених, аспірантів та студентів до участі у ХІІ міжвузівській науково-практичній конференції «Професійне становлення молоді в умовах інтеграційного розвитку України».

ІII Всеукраїнська науково-практична конференція «Мова як засіб міжкультурної комунікації»

22 квітня у ХНТУ відбулася ІII Всеукраїнська науково-практична конференція «Мова як засіб міжкультурної комунікації», яка цього року була проведена у рамках Року англійської мови в Україні.