Головна

Наука / Конференції та науково-технічні заходи / Звіти про проведення конференцій

Звіти про проведення конференцій

Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми у сфері торгівлі та товарознавства "

16-18 вересня 2020 року на базі кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації Херсонського національного технічного університету відбулася міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми у сфері торгівлі та товарознавства".

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування провела І Всеукраїнську науково-практичну конференцію

22 червня 2020 року на базі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Херсонського національного технічного університету відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку фінансової системи України в умовах інтеграційних та глобалізаційних процесів».

III Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Молодь науці і виробництву - 2020: Інноваційні технології легкої промисловості»

13-15 травня 2020 року кафедра експертизи, технології і дизайну текстилю ХНТУ провела III Міжнародну науково-практичну конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Молодь науці і виробництву - 2020: Інноваційні технології легкої промисловості». Конференція пройшла у відеорежимі на платформі Zoom.

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Актуальні проблеми сучасної енергетики»

20-22 травня 2020 р. на базі ХНТУ кафедрою енергетики, електротехніки і фізики проводилась V Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Актуальні проблеми сучасної енергетики 2020».

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Модернізація економіки: сучасні реалії, прогнозні сценарії та перспективи розвитку»

28 квітня 2020 р. на базі кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки Херсонського національного технічного університету в дистанційному режимі відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «МОДЕРНІЗАЦІЯ ЕКОНОМІКИ: СУЧАСНІ РЕАЛІЇ, ПРОГНОЗНІ СЦЕНАРІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ» (Голова організаційного комітету конференції – д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки Шандова Наталія Вікторівна; координатор – к.т.н., доцент Олійник Наталія Миколаївна).

Всеукраїнська Інтернет-конференція «Якість та товарознавча характеристика товарів різного функціонального призначення»

26-27 травня 2020 року на базі кафедри «Товарознавства, стандартизації та сертифікації» Херсонського національного технічного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція студентів і молодих учених «Якість та товарознавча характеристика товарів різного функціонального призначення». Конференція була проведена із використанням нових сучасних технологій відеозв’язку.

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Мова як засіб міжкультурної комунікації»

21-22 травня 2020 року на базі ХНТУ проведено ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Мова як засіб міжкультурної комунікації».

VIIІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених з автоматичного управління присвячена Дню космонавтики

8 - 10 квітня 2020 р. кафедрою автоматизації, робототехніки і мехатроніки ХНТУ проведена VIII Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених з автоматичного управління, присвячена Дню космонавтики (за Планом проведення наукових конференцій та семінарів з проблем вищої освіти і науки №337).

Інтернет-конференція «АКТИВІЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ ГУМАНІЗАЦІЇ ТА СОЦІАЛІЗАЦІЇ В СУСПІЛЬСТВІ І ЇХ ВЛИВ НА БІЗНЕС-СЕРЕДОВИЩЕ»

18 травня до Дня науки у форматі відеоконференцзв'язку в онлайн режимі на платформі Zoom відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Активізація процесів гуманізації та соціалізації в суспільстві і їх влив на бізнес-середовище», яку четвертий рік поспіль проводить кафедра менеджменту, маркетингу і туризму ХНТУ. В конференції прийняли участь 113 науковців та молодих вчених із 10 закладів вищої освіти України.