Головна

Наука / Конкурси / Міжнародний конкурс студентських наукових робіт за окремими спеціальностями галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство»

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт за окремими спеціальностями галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство»

За інформаційної підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіту» Міністерства освіти і науки України на базі Миколаївського національного аграрного університету у вересня 2020 року – червні 2021 року буде проходити Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Аграрні науки та продовольство» за спеціальностями: 201 «Агрономія»; 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»; 208 «Агроінженерія». Метою конкурсу є інтеграція України у світовій освітній простір, розширення міжнародних зв’язків, виявлення та підтримка талановитих студентів, формування творчого покоління науково молоді в аграрні науці, конкурентоспроможної на міжнародному ринку праці.

Конкурс проводиться у два тури:

  • перший (у закладах вищої освіти) – вересень 2020 року – березень 2021 року;
  • другий (на базі МНАУ) – квітень – червень 2021 року.

Термін подання робіт на II-й тур Конкурсу – до 1 квітня 2021 р.

Підведення підсумків Конкурсу відбудеться під час науково-практичних онлайн-конференцій за окремими спеціальностями з 07 по 11 червня 2021 р.

У конкурсі може бути представлено до п’яти наукових робіт за кожною спеціальністю від одного ЗВО. Конкурсні роботи необхідно зареєструвати на сайті Миколаївського національного аграрного університету у відповідному розділі певної спеціальності.

Із детальною інформацією та Положенням про Конкурс можна ознайомитись на сайті: http://konkurs.mnau.edu.ua/ .

Телефон для довідок: +380977151902; +380997001452.

Контактна особа: Панфілова Антоніна Вікторівна.