Про університет / Новини університету / Брейн-ринг обліку і аудиту |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/brejn-ring-obliku-i-auditu/290567-1-ukr-UA/Brejn-ring-obliku-i-auditu_medium.jpg)
Брейн-ринг обліку і аудиту
Дата 28.04.2017 12:19
27 квітня 2017 року в актовій залі відбувся брейн-ринг, організований кафедрою обліку і аудиту ХНТУ.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0147/290639-1-ukr-UA/DSC_0147_ultralarge.jpg)
На заході були присутні гості: перший проректор ХНТУ Розов Ю.Г.; декан факультету економіки Волкова О.В.; регіональний представник газети «Все про бухгалтерський облік» Анісім Л.М.; викладачі економічних дисциплін економіко-технологічного технікуму ХНТУ; викладачі економічних дисциплін Херсонського політехнічного коледжу.
Перший проректор ХНТУ Розов Ю.Г. у вступному слові зазначив, що проводити брейн-ринг у стінах університету вже стало доброю традицією, адже студенти повинні не тільки вчитися, але й весело організовувати своє дозвілля та у повній мірі проявляти свої таланти. Юрій Георгійович подякував усім організаторам заходу і побажав цікавих питань та незабутніх вражень.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_01482/290574-1-ukr-UA/DSC_0148_ultralarge.jpg)
У брейн-ринзі брали участь три команди: «Бухгалтерський МІКС» Херсонського національного технічного університету; «Актив» Херсонського економіко-технологічного технікуму; Lady Fin і Бухгалтер» Херсонського політехнічного коледжу.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_01184/290586-1-ukr-UA/DSC_0118_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_01392/290590-1-ukr-UA/DSC_0139_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0172/290594-1-ukr-UA/DSC_0172_ultralarge.jpg)
Талановитих учасників брейн-рингу оцінювало високопоставлене журі: регіональний представник газети «Все про бухгалтерський облік», голова журі Анісім Л.М.; доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри обліку і аудиту Сарапіна О.А.; викладач спецдисциплін економіко-технологічного технікуму ХНТУ Шнайдер С.Ю.; викладач Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету Цвєткова О.М.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0161/290598-1-ukr-UA/DSC_0161_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_02112/290630-1-ukr-UA/DSC_0211_ultralarge.jpg)
Команди повинні були проявити свою кмітливість і талант у п’яти конкурсах: «Візитка»; «Битва капітанів»; «Бліц турнір»; «Батл термінів»; творче домашнє завдання на тему «Майбутні бухгалтера – творчі і талановиті».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0200/290602-1-ukr-UA/DSC_0200_ultralarge.jpg)
У перервах між конкурсами усіх присутніх радували музичними та хореографічними номерами голова студентського самоврядування ХНТУ, Зощук Каріна, танцювальна група «Jet Set», студент 4 курсу, ілюзіоніст Медвєдєв Дмитро. Херсонський політехнічний коледж також подарував брейн-рингу танцювальний номер.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_01952/290606-1-ukr-UA/DSC_0195_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_01804/290622-1-ukr-UA/DSC_0180_ultralarge.jpg)
Команди протягом конкурсів підтримували активні уболівальники.
За результатами усіх конкурсів перемогу здобула команда «Бухгалтерський МІКС» Херсонського національного технічного університету.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_01292/290626-1-ukr-UA/DSC_0129_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_01264/290651-1-ukr-UA/DSC_0126_ultralarge.jpg)
Усі учасники брейн-рингу були нагороджені грамотами, дипломами, сертифікатами та солодкими призами. Керівники також отримали грамоти за високий рівень підготовки своїх команд.
У заключному слові доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри обліку і аудиту Сарапіна О.А. зазначила, що всі учасники брейн-рингу – майбутні бухгалтера – веселі, креативні і з глибоким розумінням важливості професії.
Регіональний представник газети «Все про бухгалтерський облік» Анісім Л.М. подякувала командам за участь і презентувала невеличкі подарунки від газети.
Свято розуму і кмітливості було надзвичайно цікавим та корисним.