Про університет / Новини університету / ДЕНЬ ВІДКРИТОГО ДЕКЛАРУВАННЯ ЗА УЧАСТЮ СТУДЕНТІВ-ВОЛОНТЕРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОПОДАТКУВАННЯ» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet/novini-universitetu2/den-viidkritogo-deklaruvannya-za-uchastyu-studentiiv-volonteriiv-speciial-nostii-opodatkuvannya/204031-1-ukr-UA/DEN-VIIDKRITOGO-DEKLARUVANNYA-ZA-UCHASTYU-STUDENTIIV-VOLONTERIIV-SPECIIAL-NOSTII-OPODATKUVANNYA_medium.jpg)
ДЕНЬ ВІДКРИТОГО ДЕКЛАРУВАННЯ ЗА УЧАСТЮ СТУДЕНТІВ-ВОЛОНТЕРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОПОДАТКУВАННЯ»
Дата 14.05.2014 15:11
Студенти-волонтери спеціальності «Оподаткування» взяли активну участь у проведенні Всеукраїнської акції «День відкритого декларування», яка проходила в Центрі обслуговування платників Державної податкової інспекції у м. Херсоні Головного управління Міндоходів у Херсонській області.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00128/204038-1-ukr-UA/image001_ultralarge.jpg)
Під час проведення акції платники податків мали можливість поспілкуватися з провідними фахівцями інспекції, а також отримати індивідуальні консультації з питань заповнення Декларації про майновий стан та доходи від студентів спеціальності «Оподаткування» Херсонського національного технічного університету.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00325/204042-1-ukr-UA/image003_ultralarge.jpg)
Так, платники податків активно консультувалися з волонтерами щодо особливостей використання податкової знижки та процедури її отримання.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00520/204046-1-ukr-UA/image005_ultralarge.jpg)
По закінченню акції студенти-волонтери спеціальності «Оподаткування» висловили свої думки засобам масової інформації щодо участі у проведенні кампанії декларування.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00719/204066-1-ukr-UA/image007_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00810/204070-1-ukr-UA/image008_ultralarge.jpg)
Зокрема, студентка третього курсу спеціальності «Оподаткування» Дар’я Тютюн зазначила: «Благополуччя нашого міста і країни в цілому залежить від свідомого виконання обов’язків кожного громадянина, а тому, надаючи допомогу платникам податків під час деклараційної кампанії, кожен зі студентів-волонтерів відчуває свою причетність до справи наповнення бюджету рідного міста!»
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image01117/204074-1-ukr-UA/image011_ultralarge.jpg)
Керівництво Головного управління Міндоходів у Херсонській області відзначило ефективність такого інформаційно-просвітницького заходу за участю студентів-волонтерів спеціальності «Оподаткування», адже лише в день проведення акції було подано більш ніж 30 Декларацій про майновий стан та доходи, у консультуванні яких взяли участь майбутні податківці.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image01319/204078-1-ukr-UA/image013_ultralarge.jpg)
Отже, завдяки спільним зусиллям територіальних органів Міндоходів у Херсонській області та студентів-волонтерів спеціальності «Оподаткування» все більше і більше громадян м. Херсону декларують свої доходи добровільно!
У свою чергу, волонтерська діяльність майбутніх податківців сприяє підвищенню та удосконаленню професійних знань і навичок у їх подальшому працевлаштуванні.