Про університет / Новини університету / ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ХТ ЗУБКОВА КАТЕРИНА ОБРАНА ДО СКЛАДУ ЕКСПЕРТІВ НАЗЯВО З 181 СПЕЦІАЛЬНОСТІ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/docent-kafedri-ht-zubkova-katerina-obrana-do-skladu-ekspertiiv-nazyavo-z-181-speciial-nostii/613113-1-ukr-UA/DOCENT-KAFEDRI-HT-ZUBKOVA-KATERINA-OBRANA-DO-SKLADU-EKSPERTIIV-NAZYAVO-Z-181-SPECIIAL-NOSTII_medium.png)
ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ХТ ЗУБКОВА КАТЕРИНА ОБРАНА ДО СКЛАДУ ЕКСПЕРТІВ НАЗЯВО З 181 СПЕЦІАЛЬНОСТІ
Дата 02.10.2023 12:57
26 вересня 2023 року на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти відбулося затвердження додатку до реєстру експертів, серед яких є і доцент кафедри харчових технологій Зубкова Катерина Віталіївна.
https://naqa.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/Додаток-про-включення-до-Реєстру-експертів-з-числа-НПП-НП-від-26.09.2023-.pdf Колектив кафедри щиро вітає Зубкову Катерину Віталіївну з обранням до складу експертів Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти з спеціальності 181 -Харчові технології.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-10-02_12-40-21/613119-1-ukr-UA/photo_2023-10-02_12-40-21_large.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-10-02_12-40-26/613123-1-ukr-UA/photo_2023-10-02_12-40-26_large.jpg)