Про університет / Новини університету / Даруймо щастя дітям! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/darujmo-schastya-dityam!/353606-1-ukr-UA/Darujmo-schastya-dityam!_medium.jpg)
Даруймо щастя дітям!
Дата 18.03.2019 12:05
5 березня 2019 р. за ініціативи профкому студентів та аспірантів ХНТУ було проведено благодійний ярмарок «ВЕСЕЛА МАСЛЯНА», учасниками якого були професорсько - викладацький склад та студенти ХНТУ. Зібрані кошти планували використати для поїздки до Старозбур'ївської спеціальної ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів Херсонської обласної ради.
Тож, 15 березня, представники профкому студентів та аспірантів ХНТУ: Барабаш Єлізавета - 2МЕВ, Пиковська Полівна-1МНгт, Костиряк Андрій-1ФП2, Кравченко Анна 3ТС, Осадчук Вероніка - 4М, Тарадай Вероніка-3ЛПЕ, Петруша Денис - 4М, Сенюк Богдана - 2 МР, відвідали Старозбур'ївську спеціальну школу-інтернат. Діти-вихованці з нетерпінням чекали приїзд студентів, тому і зустрічали їх з радістю. Не менш задоволеними були і студенти, адже що може бути краще, аніж дарувати щастя і бачити його на обличчях інших. Студенти ХНТУ вже більш десяти років поспіль беруть шефство над вихованцями, тому і стали для них справжніми друзями. Багато корисних, цікавих і смачних подарунків привезли студенти для своїх підопічних. Це одяг, іграшки, солодощі, канцелярія, миючі засоби та засоби особистого догляду тощо.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1462/353613-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
Представники профкому студентів та аспірантів організували справжнє свято для дітей: провели веселий флешмоб, грали у різноманітні ігри, фотографувалися та спілкувалися. З учнями старших класів провели профорієнтаційну бесіду щодо вступу до ХНТУ. Родзинкою свята стали фокуси, які успішно показував учасник конкурсу «Україна має таланти», студент Костиряк Андрій. Він подарував школярам віру в диво, побачив захоплені очі та відчуття радості.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2334/353617-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3273/353621-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4223/353625-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5176/353629-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6145/353633-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/7136/353637-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/8101/353641-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/978/353645-1-ukr-UA/9_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1072/353649-1-ukr-UA/10_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11150/353653-1-ukr-UA/11_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/12120/353657-1-ukr-UA/12_ultralarge.jpg)
3 години зустрічі минули непомітно, діти чудово провели час та з небажанням прощалися з гостями. На згадку про цю зустріч вихованці подарували студентам гарні серветки, які вони вишили своїми руками.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/13103/353661-1-ukr-UA/13_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1463/353665-1-ukr-UA/14_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1628/353669-1-ukr-UA/16_ultralarge.jpg)
Перебуваючи з дітьми, студенти зрозуміли одну річ, що діти потребують найпростішого: уваги, щирого спілкування і тепла. Потрібно пам'ятати, що вони завжди чекають на нас. Не варто шукати якогось визначного дня чи свята, щоб завітати до них, а створювати такі свята якомога частіше, дарувати їм часточку свого тепла, адже школярі так цього потребують.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1731/353673-1-ukr-UA/17_ultralarge.jpg)