Про університет / Новини університету / До ХНТУ завітала делегація депутатів обласного управління м. Ізмір, району Казимир (Туреччина) |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet/novini-universitetu2/do-hntu-zavitala-delegaciya-deputativ-oblasnogo-upravlinnya-m.-iizmir-rajonu-kazimir-turechchina/190189-1-ukr-UA/Do-HNTU-zavitala-delegaciya-deputativ-oblasnogo-upravlinnya-m.-IIzmir-rajonu-Kazimir-Turechchina_medium.jpg)
До ХНТУ завітала делегація депутатів обласного управління м. Ізмір, району Казимир (Туреччина)
Дата 23.09.2013 09:50
20 вересня 2013 р. до Херсонського національного технічного університету завітала делегація депутатів обласного управління м. Ізмір, району Казимир, Туреччина. Мехмет Есме та Рефік Зенгінобуз наразі перебувають з офіційним візитом в Херсонській області у рамках святкування Дня міста Херсона.
Супроводжували іноземних гостей президент турецько-осетинської общини в Херсоні Фаіг Мамед Огли Мамахов та начальник міського управління житлового господарства Олексій Рибаков.
Зустрічали закордонну делегацію в.о першого проректора ХНТУ Юрій Георгійович Розов та його помічник Неля Володимирівна Сергєєва, а також начальник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Василівна Маломуж.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1906-kopiya012/190196-1-ukr-UA/DSC_1906-kopiya012_ultralarge.jpg)
Для того, щоб краще познайомитися з історією, структурою та основними напрямами роботи, поважних гостей запросили на екскурсію в музей історії нашого університету, де вони залишили записи у книзі почесних гостей ХНТУ.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1917-kopiya012/190200-1-ukr-UA/DSC_1917-kopiya012_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1919-kopiya012/190204-1-ukr-UA/DSC_1919-kopiya012_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1912-kopiya012/190212-1-ukr-UA/DSC_1912-kopiya012_ultralarge.jpg)
Під час офіційної зустрічі делегації з керівництвом університету в.о першого проректора ХНТУ Юрій Георгійович Розов надав детальну інформацію про основні напрямки роботи нашого вишу, а також окреслив пріоритетні вектори співпраці Херсонського національного технічного університету з закордонними вузами-партнерами.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1923-kopiya012/190208-1-ukr-UA/DSC_1923-kopiya012_ultralarge.jpg)
У ході зустрічі іноземні гості виявили неабиякий інтерес до налагодження тісної співпраці між ХНТУ та провідними навчальними закладами м. Ізмір. В свою чергу, керівництво університету виразило готовність до спільної реалізації наукових та дослідницьких проектів у багатьох сферах (комп’ютерні технології, інженерія, механіка), а також можливості подальшого навчання турецьких студентів в нашому університеті та навпаки.