Головна

Про університет / Новини університету / До ХНТУ завітав професор Лі Йонквон з Республіки Корея

До ХНТУ завітав професор Лі Йонквон з Республіки Корея

08. 12. 2017 року в рамках співпраці ХНТУ та Всеукраїнської філії Міжнародного інституту розвитку інтелекту (International MindEducation Institute, IMEI) до нашого університету з робочим візитом завітала делегація з Республіки Корея, зокрема професор Лі Йонквон, який є розробником тренувальних програм для керівників ряду підприємств в Республіці Корея, співорганізатором та одним зі спікерів міжнародних конференцій для лідерів освіти, викладачів, студентів багатьох ВНЗ, посадових осіб органів місцевого самоврядування, керівників молодіжних, волонтерських організацій.

Професор IMEI Лі Йонквон зустрівся з адміністрацією нашого університету та провів Mind-лекцію для студентів ХНТУ.

На початку лекції студенти з відеоролику дізналися деякі факти про Південну Корею, складне становище країни в минулому і як їй за 50 років вдалось ввійти до переліку країн-світових лідерів. За словами професора, лише завзятість і патріотизм допомогли Кореї стати однією з найрозвиненіших країн світу.

На лекції шанованим гостем було наголошено на важливості Mind-освіти, інноваційного мислення, а також зазначено, що невдачі – це не кінець, а старт чогось нового. Професор Лі Йонквон допоміг студентам зрозуміти, що залежно від того, як людина думає, її життя змінюється. Тому необхідно намагатися робити все для того, щоб стати щасливими, треба вчитися новому та самовдосконалюватися, щоб мати можливість отримувати гідну заробітну плату.

Лекція викликала неабияку зацікавленість у студентів та викладачів ХНТУ, які взяли активну участь у дискусії щодо актуальних питань: патріотизму, національної самосвідомості, участі молоді в розбудові України.

Щиро дякуємо відділу міжнародних зв’язків за організовану зустріч, закордонним гостям – за приділену увагу, а всім учасникам – за проявлений інтерес. Сподіваємося на майбутнє перспективне співробітництво з представниками делегації Республіки Корея.