Головна

Про університет / Новини університету / Доцент ХНТУ Карлюка Д.О. – співорганізатор фотоконкурсу для небайдужих херсонців «Краса та сміття Херсонщини»

Доцент ХНТУ Карлюка Д.О. – співорганізатор фотоконкурсу для небайдужих херсонців «Краса та сміття Херсонщини»

За сприяння посольства Франції в Україні та Центру екологічної інформації ХОУНБ ім. Олеся Гончара було проведено студентський фотоконкурс «Beauty and garbage of the Kherson region». Одним з організаторів конкурсу став доцент кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки ХНТУ Карлюка Дмитро Олександрович.

За умовами конкурсу необхідно було зробити 2 фото: гарного місця Херсонщини; та незаконного сміттєзвалища на Херсонщині а також використовуючи додаток «Екомапа» позначити незаконне сміттєзвалище у місті або в області. Завдяки цьому конкурсу учасники з усього міста і зокрема студенти ХНТУ локалізували та привернули увагу влади (шляхом звернень з вимогою прибрати відповідне незаконне звалище) до проблемних місць екології міста, показали красу та екологічну шкоду від життєдіяльності місцян. В результаті, на подив багатьох скептиків, стихійні сміттєзвалища були ліквідовані.

Після підведення підсумків фото, зроблені переможцями, були надруковані на обкладинці всеукраїнського науково-популярного журналу «Екологічний вісник», який розповсюджується безкоштовно в місті (доступ за посиланням https://drive.google.com/file/d/1sI2ZzAQUWQjVeMHIbcnxXnOGFCuOSp8K/view?usp=sharing), а переможці конкурсу були нагороджені призами. Учасники конкурсів отримали тематичні футболки та кепки «Бережу природу Херсонщини». Також серед цільової аудиторії Херсону та стейкхолдерів розповсюджено 300 тематичних браслетів «Бережу природу Херсонщини\Save our Nature».

Сюжет про конкурс можна переглянути на телеканалі «Суспільне Херсон»: https://www.facebook.com/suspilne.kherson/videos/238839884229625