Про університет / Новини університету / ФІНАНСОВА ДОПОМОГА СТУДЕНТАМ ІНЖЕНЕРНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ: БУДУЄМО СИЛЬНІШУ УКРАЇНУ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/fiinansova-dopomoga-studentam-iinzhenernih-speciial-nostej-buduiemo-sil-niishu-ukrayinu/574741-1-ukr-UA/FIINANSOVA-DOPOMOGA-STUDENTAM-IINZHENERNIH-SPECIIAL-NOSTEJ-BUDUIEMO-SIL-NIISHU-UKRAYINU_medium.jpg)
ФІНАНСОВА ДОПОМОГА СТУДЕНТАМ ІНЖЕНЕРНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ: БУДУЄМО СИЛЬНІШУ УКРАЇНУ
Дата 06.02.2023 08:04
Для відновлення України після війни країні потрібні фахівці різних технічних спеціальностей.
Студенти ХНТУ - майбутнє України, і будуть відігравати важливу роль у повоєнній відбудові, тому Фонд О.М.Борщ надає матеріальну допомогу та підтримку кращим студентам, про що пише УкрЗахідІнформ в статті http://uzinform.com.ua/index.php?m=news&d=view&nid=195543. Фонд виділяє щомісячні стипендії в розмірі 8000 гривень, і кожен може подати заяву на їх отримання.