Головна

Про університет / Новини університету / Фулбрайтівські стипендії для молодих дослідників Fulbright Research and Development Program

Фулбрайтівські стипендії для молодих дослідників Fulbright Research and Development Program

Офіс програми академічних обмінів імені Фулбрайта оголошує прийом анкети на конкурс для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program – стипендії для проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців: https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-research-and-development-program/

Конкурсні напрямки охоплюють гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни, за виключенням бізнес-сфери.

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Подача документів тільки онлайн.

Тривалість подачі − до 1 листопада 2020 р.

За детальною інформацією звертатись до відділу з навчально-наукової роботи і міжнародної діяльності (к. 413/1), т. 32-69-07.